Tvořivost

Kresli, maluj, mysli a jednej tvůrčím způsobem.

Jste tvůrčí bytosti, což znamená, že rádi vyjadřujete své myšlenky a pocity uměleckými prostředky. Není důležité, jestli jsou vaše umělecké výtvory „dokonalé". Důležité je, že se vyjadřujete kreativně.

Tato karta vás žádá, abyste dávali častěji průchod své tvořivosti. To znamená věnovat se nějaké umělecké činnosti, ať už je to malování, kreslení, zpívání, tanec, šití uměleckých kostýmů či krojů, psaní povídek nebo focení. Když děláte něco tvůrčího, cítíte se svobodní a šťastní.

Tvořivost vám také pomáhá dívat se na svět jinak. V každodenním životě si najednou všímáte úžasných nových detailů a barev, kterých jste si dříve nevšimli. Tvořivost rovněž podněcuje nový přístup k zavedeným činnostem, což pozitivně ovlivňuje práci i zábavu.

Když děláte věci pokaždé stejně, stává se z vaší činnosti rutina. Ta je hlavní příčinou stresu a stres může vést k pocitům smutku nebo únavy. Nejlepší způsob, jak uniknout rutinně, je dělat cokoliv tvůrčího. Nezáleží ani tak na tom, co děláte, jako spíš na tom, abyste našli zalíbení v tvůrčím procesu.

« Šťastné myšlenkyUvolni se - všechno je v pořádku »