Šťastné myšlenky

Vzpomeň si na něco, co ti na tváři vykouzlí úsměv.

Jednorožci nám říkají, že štěstí je vlastně docela jednoduché: vzniká ze šťastných myšlenek. Tím, že jste si vytáhli tuto kartu, vám jednorožci naznačují, že jste se v poslední době oddávali nějakým nešťastným myšlenkám. Chtějí vám pomoci zlepšit váš život tím, že změní vaše myšlení.

Dokážete si vzpomenout na nějaké období vašeho života, kdy jste se cítili opravdu šťastní a v bezpečí? Vyvolejte si teď onu vzpomínku a vnímejte ji celým tělem. I když se ve vašem životě právě teď dějí smutné věci, je ve vašich silách být šťastní prostřednictvím těchto pozitivních myšlenek. Čím šťastnější jste, tím rychleji se vaše situace zlepší. Štěstí je magická energie, která k vám přitahuje příjemné zážitky, proto neotálejte a slibte si, že budete podporovat jen příjemné myšlenky.

Tato karta vás také žádá, abyste v dobrém přemýšleli i o ostatních lidech. Vždy si můžete vybrat, jestli se u druhých zaměříte na dobré nebo špatné vlastností a to platí i o tom, co se rozhodnete vnímat sami u sebe. Aby byly vaše vztahy lepší, zaměřte se na to dobré ve vás i v ostatních. Tím všechny motivujete k lepšímu chování.

Tím, že sami budete veselí, můžete přinést více štěstí celému světu. Když jste šťastní, zlepšujete náladu všem okolo. Vaše spokojenost pomáhá ostatním cítit se lépe a my všichni se díky ní těšíme z lepšího světa. Jaké příjemné myšlenky vás nyní napadají a jaké jsou? Vychutnejte si je!

« SvětloTvořivost »