Trh marnivosti

Znamení: Blíženci/Váhy - Merkur/Venuše

Shrnutí tématu: vidět a být viděn, vztah jako zhodnocení Ega, plýtvání časem, s někým se do něčeho pustit, předstírání soužití, být s někým. 

Význam karty při výkladu:

* jako jediná anebo první karta: PROBLÉM

Tvůj vztah, nebo tvá představa o vztahu je momentálně prázdný, pustý a jalový, protože je jen přáním tvého Ega. Veškerou svou energii jsi soustředil na povrch, abys ho přikrášlil a tak se ukázal ve vhodném světle. Buď jsi se stal ozdobou někoho jiného, nebo zneužíváš svého partnera na valorizaci vlastního Ega. Ve vašem soužití není hloubka. Je možné v něm najít jen nudu a pochmurnost, kterou se oba snažíte překonat svými „hrátkami".

* jako karta v sérii: CESTA K VYŘEŠENÍ PROBLÉMU

Tvůj partnerský vztah právě prochází zcela běžnou, obyčejnou a průměrnou fází: žádné výšky, žádné hloubky. Ty a tvůj partner jednoduše jen žijete jeden vedle druhého. V této chvíli je to však jediný způsob, jakým se dá řešit tvůj problém. Případné si můžeš touto formou dopřát trochu klidu a míru, oddechnout si, uvolnit se, vyžehlit vrásky a získat odstup, který potřebuješ, abys opět získal svoji neutralitu a byl objektivnější.

* jako poslední karta: VÝSLEDEK CESTY

Vnější vzhled patří k životu, a to i k životu v partnerském vztahu. Je částí hry a ty se učíš být v této hře spoluhráčem, aniž bys jí přikládal přehnanou důležitost nebo význam.

« StratégKrysař »