Sebepřijetí - Léčivé poselství pro ženy

Milované ženy, přijměte toto poselství pro ty z vás, které jste ochotny dotknout se sami sebe, svého nitra. Dotknout se svého těla také zevnitř. Pochopit náboj své sexuální tvořivé síly a duchovní potenciál. Návod pro vás není nutný. Není třeba se učit, hledat nějaká tajemství, která umožní vaše sebepřijetí.

Staňte se těmi, kterými již jste.

Stačí být.

Nechť jste přítomné ve svých tělech, přítomné svým nitrem a Duší. To je podstatou tohoto poselství.

Je mnoho témat o kterých si můžeme povídat, která vaše mysl může přijímat a pochopit, podívat se na věci z jiného hlediska a dojít poznání, a to vše vám nabízíme. Nicméně vlastní prožitek a “být přítomná ve svém těle” si můžete darovat každá z vás.

Jsme připraveni dotknout se nyní každé ženy, která právě čte toto poselství. Jsme nyní s vámi spojeni – my všichni na úrovni v jaké nás potřebujete vnímat.

Z pozice Bohyně Isis k VÁM zářím – Jste Bohyně: niterní Láska z vás plyne a proudí nejen k vašim blízkým, k vašemu okolí, ale především do vašich těl. Bože, jak jste každá krásná. Ke každé z vás promlouvám jednotlivě, pokud toužíte, naslouchejte, objímám vás nyní svým Světlem:

Drahá, z mého úhlu sebepřijetí je možné zapomenout na vaše učení o vzhledu a kráse těla. Až nahá se podíváš do zrcadla a přijmeš se s Láskou, pak jsi se dotkla skutečného sebepřijetí.

Nejde přeci o to, snažit se na sobě zakrývat některé partie. Tím se dostáváš drahá do duality. Co je krásné a potřebuje upřednostnit a co není “dokonalé” a potřebuje zakrýt. V takovém případě není možné přijmout se zcela. Jak mohu přijmout něco co se mi nelíbí? Mám to přijmout jen proto, že i když se mi to nelíbí, je nutné se přijmout, a to i s chybami? S nedokonalostí? Toto je jeden z podstatných omylů co “chodí” vaším světem. V Sebepřijetí nerozlišuji co se mi líbí a nelíbí, co je krásné a co krásné není.

V Sebepřijetí S VDĚČNOSTÍ PŘIJÍMÁM SVÉ TĚLO, KTERÉ MI NYNÍ BYLO DAROVÁNO PRO TENTO ŽIVOT. JE JEDINEČNÉ A VÍM, ŽE JSEM NIKDY TAKOVÉ NEMĚLA A JIŽ NIKDY TAKOVÉ MÍT NEBUDU.

Bylo mi darováno s nejlepšími dary pro tento život. Učí mě o mě samotné. Není krásných a ošklivých částí. Celé mé TĚLO je tvořeno Láskou. Božským Dechem. Je vdechnutím jedinečného a neopakovatelného života. Nacházím na svém těle místa něžná, místa ženská, místa smyslná i místa, jež mají schopnost vyzařovat obrovskou sílu, taková přes která proudí mnoho léčivé soucitné síly. A u každé z vás jsou ta místa jiná, určená přesně pro vaše potřeby v tomto životě.

Můžete s Láskou uvolnit veškeré myšlenky co vás svazují – jak mám vypadat, jaký tvar je ideální, jaká mám být, co mám dělat, jak se projevovat……to vše jsou omezení mentálních programů, které jste za svůj život přijaly. Ve skutečnosti vám to přeci nikdo nemůže říct, to víte jen Vy sami. Jak může ten kdo nezná vaši duši, kdo denně nežije ve vašem těle cokoliv o vás hodnotit, jak máte vypadat?

Pokud toužíte po Sebepřijetí, pečujte o sebe s Láskou, buďte rády nahé, pak i každé oblečení na vás bude zářit. Vy dáváte život vašemu oblečení. Není to o tom, že oblečení krášlí vás. Je to vzájemný vztah. Pokud přijmete sami sebe, bude k vám přicházet i oblečení, které vaší jedinečnost odrazí. Pocítíte se krásné a přitažlivé v teplácích, v plesových šatech, ve všem na co si jen vzpomenete. Oblékejte se do pohodlných a příjemných věcí, v nichž se budete cítit krásně, ať už je to cokoliv. Jde vždy o váš vnitřní pocit. Vaše tělo je váš chrám, zdobte svůj krásný chrám, projevíte tak Vaši Nekonečnou Tvořivost.

Já archanděl Gabriel, Já archanděl Metatron a My všichni vás nyní vedeme do vašeho nitra: Světelný proud nyní proudí do tvého srdce Drahá Ženo.

Nejsou žádná pravidla určující tvé povahové vlastnosti, tvé chování, tvé myšlenky. Nemusíš být vůbec nijaká. Jen nyní teď a tady jsi sama sebou.

“Dávám si nyní Svobodu být takovou jaká Jsem.”

Pokud již se přeci jen dostáváš do charakteristiky sama sebe tak věř, že vše co na sobě shledáváš dobrým /vlastnosti atd. je Tvé Světlo, které sis přinesla z předešlých životů. Vše co na sobě shledáváš špatným je v podstatě Tvá největší síla. Je to tvé učení pro tento život, na kterém rosteš a tento stín je zde proto, aby byl jen znovu osvícen Vědomým Světlem.

Obrať svůj zrak do své dělohy. Do centra tvé tvořivé ženskosti, sexuality, dávání a přijímání. Jak vnímáš drahá svoji dělohu? Soustřeď něžně pozornost do tohoto centra nech se unášet jeho energií, taková je část tvé ženské síly. A vidíš, nepotřebuje charakteristiku, nepotřebuje žádný popis….mluví tiše bez jakýchkoliv slov. Ať už je jemná, silná, divoká, tvořivá, spirituální – jen ty jsi v té jedinečné vibraci.

Dobře si Drahá rozmýšlej, s kým se o tuto svoji sílu podělíš. Kterému muži věnuješ DAR, který jsi dostala. Kterému muži se oddáš tak, že se přes tento DAR, dotkne On božské energie, božské tvořivé části. Co z jeho božství vstřebáš do sebe, co vzájemného vytvoříte, se kterým splynete v jedno. To je Tvůj poklad, DAR Tvého Jedinečného ženství.

Můžeš svým darem plýtvat, až být vyprahlá, jelikož existují muži, kteří nepoznají nebo nevědí, jak s tímto darem zacházet, neumí se ponořit do tvé síly a zůstanou na povrchu. V tom případě jsi brzděna a částečně blokována. Frustrována tím můžeš začít i ty směřovat k povrchu, vzdáš se svých hloubek pro mužovo blaho a začneš hledat vně, co jsi přestala vnímat uvnitř sebe a během vašeho jedinečného spojení.

Drahé Ženy, uvědomte si svojí sílu a jedinečnost.

Nyní se soustřeďte do srdce,
které vaši sexuální – tvořivou sílu uchopí a nasměruje. V srdci toužíte po Lásce. Jste magnetem a jen svojí jedinečnou září si dokážete přitáhnout muže, jež vám odpovídá. Vysíláte vlny – jsou to vlny vaší energetické vůně a ta přiláká muže, kterému voníte. Pokud chcete Lásku, pak buďte sami sebou. Otevřete svá srdce, nechte z nich vylévat soucit a lásku – to je vaše přirozenost. Vylévat soucit a lásku především sama k sobě, ke svému tělu, ke svému životu a přelévat dál do okolí. V čistotě a pravdě si vás najde váš partner Duše, váš jedinečný paprsek.

Chcete-li prožívat vzájemnou Lásku, je nezbytné přijmout svojí sexuální tvořivou sílu a zároveň otevřít a spojit se se srdíčkem. Tam je zdroj Lásky.

Pokud sami nejste schopné otevřít se Lásce nebo jste zraněné z předešlých vztahů a tím pádem zavřené ze strachu z ublížení, vaše záře je blokována a tím si přitahujete muže, kteří buď reagují pouze na vaše záření spodních čaker, takže nejsou ochotni s vámi navázat hlubší vztah, nebo reagují na vaše mentální programy, tudíž většinou si mentálním programem přitáhneme někoho, kdo našemu srdci vůbec neodpovídá.

PŘESTO, nejsou žádná pravidla. Přesto je mmožné potkat svého partnera duše v jakékoliv fázi, sám Bůh určí kdy je pravý čas, kdy pomůže dříve nebo kdy se setkáním počká na dobu, až dozrajete nebo až dozraje čas pro vás oba.

Pamatujte, nejste ničím omezené a ničím svázané. Podle svých partnerů máte možnost poznat, jaký vztah máte sami k sobě. Začněte s láskou vnímat sebe. S Láskou vnímat co vám říká vaše srdce. Nevzdávejte se svých snů.

Pokud máte srdce zavřené, tak ho nemusíte slyšet. Pak se přes svojí dělohu můžete napojit na vnitřní Ženu, nebo vaši vnitřní Bohyni a Cesta se vám začne pomalu otvírat. Poproste nás nebo své andělské průvodce o pomoc. Stačí požádat a věřte, že vás něžně a s Láskou povedou. Pomalu pocítíte opět svá Srdce. Odpusťte všemu a všem jež vám ublížili. Dejte si novou šanci. Otevřete se Lásce. Pro každou z vás existuje muž, jež v sobě nese právě váš otisk a vaši vibraci. Vy to víte! Týráte sami sebe, když k sobě voláte muže, jenž váš otisk nemájí……  /s výjimkou karmických vztahů a vztahů, prostřednictvím kterých se máte něčemu naučit a nelze se tomu vyhnout – avšak nyní je možné prací na sobě a uzdravením svého nitra mnoho bolavých zkušeností “přeskočit“/. …

Vy nenesete nemáte jeho otisk. Dřív nebo později to pochopíte. Jak vy, tak on začnete časem toužit po něčem jiném. Když však naleznete ve druhém svůj otisk, už nebudete mít potřebu hledat jinde, hledat něco lepšího, začnete sdílet Lásku a Světlo a Tvořit naplněný život. A On vás najde, pokud si tuto vibraci nebudete v sobě blokovat, pokud jí dovolíte v sobě pulsovat, dovolíte si ji zářit do sebe i ze sebe, pak vás určitě najde.  

Nastává čas, kdychceme promlouvat beze slov. Přejeme si, abyste celou bytostí vnímaly Sebepřijetí. Bez myšlenek, beze slov, která určují obsah, ale nikdy nejsou schopna nalézt jedinečnou formu, vaši Jedinečnost.

VAŠÍM SEBEPŘIJETÍM ZÁŘÍTE DO SVĚTA I VŮČI SOBĚ SAMÝM I K BOHU TOTO:

JSEM ŽENA STVOŘENA LÁSKOU. DOSTALA JSEM PRO TENTO ŽIVOT NÁDHERNÝ DAR, JEDINEČNÉ TĚLO A TVÁŘ, NEOPAKOVATELNOU PODOBU BOŽSTVÍ VE SPECIFICKÉ NĚŽNOSTI, LÁSCE, SOUCITU, DÁVÁNÍ, PŘIJÍMÁNÍ, TVOŘENÍ, SMYSLNOSTI, DIVOKOSTI, RADOSTI I ODDANOSTI. JSEM TU A NYNÍ, JSEM TVOŘIVÁ SÍLA. JSEM KRÁSNÝM STVOŘENÍM A NEMUSÍM NIKOMU DOKAZOVAT KÝM JSEM, NIKOMU ODŮVODŇOVAT PROČ TAKOVÁ JSEM, NIKOMU SE ZODPOVÍDAT Z TOHO JAK VYPADÁM, NEBOŤ JÁ TO ŽIJI. KAŽDOU VTEŘINOU ŽIJI A PROŽÍVÁM SVÉ VŠECHNO.

Vzdávám se mentálních měřítek DUALITY krásná a ošklivá, hodná a špatná… Neboť má Duše, mé bytostní Já vdechuje život mému tělu. Každá buňka je živena energií, kterou zde žiji, energií, která zde prožívá Mé Já. Z celého mého těla sálá tato jedinečnost, z každé části a z každé buňky.

Vše září mým “rukopisem” JEDNOTY. VŠE ZÁŘÍ ČISTÝM SEBEPŘIJETÍM.

Přijato od: Archanděl Gabriel, Archanděl Metatron, Bohyně Isis, Nanebevzatý Mistr Angelika, má duchovní průvodkyně E. – Bůh.

Léčivé poselství s Láskou přijala a předala Simona Angelika. Drahé ženy, ve spolupráci s Janou Smištíkovou vkládáme ještě mandaly na téma nás žen. Jedním ze způsobů jak se naladit na Sebepřijetí může být „pouhé“ zadívání do těchto krásných mandalek. Jana je pro nás všechny vytvořila v souladu s Boží Vůlí tak, aby nám pomáhaly naladit se na energii Sebepřijetí, naladit se na naši vnitřní záři a sílu. Uvolněnte se, prodýchejte a tak dlouho jak vám bude příjemné sledujte obrázek. Krásné zážitky…….. Sebepřijetí na úrovni těla Sebepřijetí na úrovni duše Láska duše a těla Pro krásu ženy Další léčivé mandaly na téma ženství a pro krásu ženy najdete zde: kouzelneobrazky.webgarden.cz/pro-zeny


« Bílé srdceO odpuštění s Louise L. Hay »