Sdílení

Když sdílíš s druhými, všichni jsou šťastní.

Pokud byste rádi získali nové přátele, začněte tím, že navážete rozhovor. Existuje mnoho způsobů, třeba někomu pomozte s jeho prací nebo mu nabídněte nějakou dobrotu. Můžete se také s někým podělit o své pocity a on se pak s vámi podělí o ty své. Sdílení pocitů může přispět k tomu, že se vaše přátelství prohloubí.

Dobrý nápad je také podělit se s ostatními o své věci. Máte ve skříni něco, co nepoužíváte? Pokud s tím vaše rodina souhlasí, proč to nedat někomu, kdo to potřebuje? Oběma vám to udělá radost. Když začnete rozdávat staré věci, objevíte tajemství: jako zázrakem k vám budou přicházet věci nové. Opravdu!

Dělit se můžete i tehdy, když jste s více lidmi. Nechte například mluvit jiného člověka a sami poslouchejte, nebo zkuste jako tým vyhrát nějakou hru. Milým příkladem sdílení může být také to, když druhého necháte vyhrát.

Je také důležité, abyste se nechali obdarovávat ostatními. V přátelství se lidé obdarovávají navzájem. Dovolte tedy svým přátelům, aby se také dělili oni s vámi. Stačí poděkovat a radovat se z toho, jak zábavné je dělit se se svými přáteli a s rodinou.

« Rozhodni seShledání a loučení »