Rozhodni se

Je načase se jasné rozhodnout, co opravdu chceš.

Jak procházíte životem, máte čím dál tím více povinností - jednou z největších je rozhodování o tom, co chcete. V tomto okamžiku se můžete vydat několika různými směry, záleží na vašem rozhodnutí. Jinými slovy, musíte si vybrat: „Co budu dělat dál?"

Rozhodování není vždy lehké. Naštěstí na to nejste sami: můžete si zavolat na pomoc Nebesa, stejně jako důvěryhodné přátele, členy rodiny a odborníky. Můžete si také „vyzkoušet svou budoucnost". To znamená zavřít oči, představit si rozličné možnosti, a pak se soustředit na to, jaké ve vás ta která volba vyvolává pocity.

Při které představě se cítíte nejšťastnější? Která možnost ve vás vzbuzuje pocit, že jste milováni a v bezpečí? Která vyvolává dojem, že je pro vás i ostatní nejprospěšnější? Vždycky si vyberte tu cestu, na níž můžete nejvíce pomoci světu.

Pokud se někdy cítíte zablokovaní, jakoby váš život neplynul hladce kupředu, pak se musíte jasně rozhodnout, co chcete. Rozhodnutí jsou magická, neboť uvádějí věci znovu do pohybu. Jestliže se vám nelíbí směr, kterým se váš život ubírá, můžete přezkoumat svá rozhodnutí a zvážit, jestli není potřeba je změnit. Ta nejlepší rozhodnutí ve vás vyvolají pocit štěstí a učiní šťastnými i lidi okolo vás.

« Rohodně anoSdílení »