Sakrální Čakra

Právě teď jste vysoce citliví na chemikálie, potravinové přísady a konzervanty, na prefabrikovaná jídla a obdobné energie celkově. Respektujte svou citlivost a vyhýbejte se všemu ostrému v jídle, v situacích i vztazích.

Andělé vám tuto kartu seslali, protože chtějí, abyste porozuměli citlivosti svého těla na nejhlubší úrovni. Jako vysoce citlivá bytost můžete občas prožívat vnitřní zmatek nebo být otupělí, což je způsob, jak se vypořádat s příliš silnými fyzickými vjemy. Dokonce se možná někdy pokoušíte i o samoléčbu chemickými látkami, jídlem nebo návykovými látkami ve snaze se nějak ochránit před hrubými energiemi.

Tato karta je důrazným poselstvím, abyste se pokoušeli se svou citlivostí vyrovnat zdravějším způsobem. Andělé vám chtějí pomoci zbavit se toxinů z chemických látek a prefabrikovaných pokrmů. Snaží se vás také odvést od nepříjemných situací a vztahů, proto tyto změny umožněte.

Sakrální čakra je druhým centrem energie v těle, umístěným mezi kostrčí a pupkem. Abyste uvedli tuto čakru do rovnováhy, představte si, jak září jasným a čistým oranžovým světlem.

JAK POSTUPOVAT

Lehněte si na klidném místě a nahlas nebo v duchu vyslovte: „Archanděli Rafaeli a Michaeli, přijďte prosím ke mně. Žádám vás, abyste nyní zbavili jedů mé duševní, energetické, citové a fyzické tělo." Zatímco budou oba archandělé pracovat na vaší očistě, zhluboka vdechujte a vydechujte. Během tohoto procesu můžete pociťovat chvění nebo brnění, což naznačuje, že všechno probíhá dobře. Až se vaše tělo uklidní, řekněte: „Děkuji vám za pomoc, archandělé. Pomozte mi prosím, abych zůstal/a zakotvený/á v Boží lásce a světle a aby mě Boží láska a světlo stále chránily." Tato modlitba sníží vaši potřebu chemických látek, protože důvod, proč jste je potřebovali, jste vyřešili v metafyzické rovině.

« Rodiče Schopnost manifestace »