Pročištění

"S velkou láskou a úctou tě žádáme, abys zbavil/a své drahocenné a citlivé tělo jedů. S velkou radosti ti pomůžeme naučit se, jak zvládat stres takovým způsobem, který v tobě probudí zdravý život.
Na tvé přáni ti také pomůžeme zbavit se smutku z toho, že se vzdáváš své staré životosprávy. Odevzdej nám své obavy, strachy a starosti a prociťuj naplno krásu a půvab svého očištěného těla."

Tato karta vám tlumočí doporučení vašich andělů, abyste snížili přísun toxinů a chemických látek do svého těla. Vaše citlivost na drogy, potravinářská aditiva, cukru, alkohol, kávu a nikotin se zvýšila. Tyto látky jsou na překážku vaší schopnosti slyšet anděly. Proto vás andělé žádají, abyste od těchto látek upustili. Pokud je o to požádáte, rádi vám pomohou se stresem, který vyvolávají neuspokojené žádosti.

Další významy: Využijte k vnitřní očistě těla bylin a bylinných přípravků, jako například šťávy z mladého ječmene nebo semínek psyllia • Vyhledejte pomoc holistického odborníka na výživu • Zavolejte si na pomoc archanděla Michaela a požádejte ho, aby vás zbavil žádostí a chutí • Požádejte archanděla Michaela, aby očistil vaše tělo i domov od všech nízkých energií • Používejte jemné a ekologické čistící přípravky.

« Požádej o pomocPřijetí »