Představy

Co bys viděl/a, cítil/a, slyšel/a a na co bys myslel/a, kdyby se tvé přání splnilo?

Když si představujete, že se váš sen již splnil, pomáháte jej uskutečnit. Tato karta vás žádá, abyste se soustředili na přání, po jehož splnění opravdu toužíte, a představili si, že se vyplnilo. Pak zavřete oči, myslete na své přáni a všímejte si reakcí svého těla. Co cítíte - vzrušení, štěstí, nervozitu nebo něco jiného? Pociťujete v nějaké části těla rozechvění? Co dalšího cítíte?

Teď se zaměřte na to, co vidíte, když si představíte, že se vaše přání splnilo. Jaké lidi, barvy a věci vidíte? Co ve svých představách děláte ve chvíli, kdy se váš sen vyplnil? Co dalšího vidíte?

Pak poslouchejte, jestli ve své mysli neuslyšíte nějaká slova. Slyšíte něco? Co to podle vás znamená? A teď se zaměřte na myšlenky, které vás při přemýšlení o vašem snu napadnou. Napadá vás něco? Myslíte ještě na něco jiného?

Když si představujete, že se váš sen naplnil a soustředíte se na veškeré své pocity, myšlenky, slova a vize, napomáháte tak jeho uskutečnění! Taková je moc lidské představivosti. Někdy se jí říká „víra". Možná budete překvapeni, až se vaše přání vyplní ještě lépe, než jste doufali. Vychutnejte si přehlídku nejrůznějších druhu nádherných snů a přání. A věřte, že se vyplní způsobem, který předčí i vaše nejodvážnější představy!

« ProcvičováníRáno budeš moudřejší »