Nejlepší přátelé

Skuteční přátelé drží při sobě, ať se děje cokoli.

Tato karta říká, že si máte udělat čas na někoho z okruhu svých přátel. Možná mezi vámi došlo k roztržce nebo jen jeden z vás právě teď potřebuje zvláštní pozornost. Udělejte si dnes čas, ozvěte se tomuto člověku a podělte se navzájem o své pocity. Čas, který spolu strávíte, je velkým darem pro vás pro oba a také se díky němu ještě více sblížíte.

Pokud se právě teď cítíte osamoceni, vzpomeňte si na to, že andělé jsou neustále s vámi. Požádejte je, aby vám pomohli s vašimi přátelskými vztahy. Andělé mohou do vašeho života přivést nové lidi, které budete mít opravdu rádi. Také jednorožci vám mohou pomoci cítit se šťastní, kdykoli si připadáte smutní nebo osamělí. Jedině, co musíte udělat, je pomyslet na ně, a oni vám okamžité pomohou.

Všichni potřebujeme přátele a díky času, který s nimi trávíme, se z přátel stávají naši nejlepší přátelé. Proto dnes kontaktujte lidi, které máte rádi. Mluvte o svých pocitech, hrajte si, smějte se, jděte na procházku, poobědvejte spolu nebo jen tak seďte a sledujte mraky plynoucí oblohou. Ať už budete dělat cokoli, je lepší dělat to společně s vaším nejlepším přítelem.

« Naslouchej svým pocitůmOdpusť »