Návrat Lemurie

 Zemitá duchovnost, komunita, zachování oceánu

Mořské panny zpívají: Víte o tomto místě? O místě, na kterém byla Matka všeho milována a naopak i ona milovala všechno? Tam, kde jste byli zajedno se zemí, mořem i nebem? Tímto místo byla - a stále je - Lemurie a vy se teď spojujete s její energií!

Lemurie byla - a stále je - tropickým rájem, který byl domovem tisíců bytostí, které rostly a vyvinuly se na pevnině a v oceánech této planety, proměnily se z mořských bytostí na bytosti souše, moře a nebe a mnoho z nich je stále schopných geneticky čerpat z těchto dávných vzpomínek. Míst, na kterých lze i dnes najít pozůstatky Lemurie, je mnoho. Jsou hlavně roztroušeny po celém širém oceáně známém jako Tichý. Na většině ostrovů Melanésie, Mikronésie a Polynésie lze tyto energie najít v „kapsách", které jsou tak silné, že máte pocit, jako byste vstoupili do jiného světa. Tyto energie se liší ostrov od ostrova. Od otevřené mužské energie Nového Zélandu k ženské bujné energii ostrova Phi Phi v Thajsku. Lemuřané byli - a stále jsou - mírumilovní domorodí lidé, kteří jsou zastánci společné sdílené zodpovědnosti a péče. Jejich povaha byla a je společenská, ne však ve smyslu, že chtějí být stále mezi lidmi, ale co se komunity týká. Lemuriánské komunity se organicky vyvinuly tak, že každá osoba měla kolem sebe další osoby, na které se mohla spolehnout a očekávat od nich pomoc. Vládl tam směnný obchod a jelikož každá osoba měla co nabídnout, Lemurie vzkvétala a byla zemí mírumilovnou a bohatou. Stravu jejích obyvatel tvořila převážné zelenina a ryby a mnoho Lemuřanú bylo úplnými vegetariány. Jejich vlákna DNA byla plně aktivována. Mohli měnit podobu a viděli daleko do budoucnosti.

Lemuřané byli vyrovnanými bytostmi, dalo by se říci, že stáli uprostřed mezi dvěma rozdílnými světy. Nebyli soutěživí, ani se nezaobírali definováním odlišnosti. Nicméně měli rádi rozmanitost. Tato energie vás teď ovlivňuje.

Výklad: Čas podělit se o zodpovědnost a požitky, významná setkání s pravidly a etikou; užíváte si čas, kdy se těšíte vynikajícímu zdraví a společnosti blízkých a povzbudivých přátel, kteří respektují individuální hranice a volby. Život se na určitou dobu stává velmi jednoduchý - sezónní jídla, stavění domů, které nejsou „navždy", pobyt venku co nejdéle, schopnost pracovat za slunečního i měsíčního svitu. Potřebujete obojí. Cítíte se stále méně a méně spojeni s hlavním kulturním proudem a stále více spojeni se Zemí. To není klišé o tom, jak být „hipík", ale cítíte to jako oprávněnou a rozumnou volbu, jak jít kupředu ve světě, který jen ve svém zájmu uctívá takové falešné idoly, jako jsou peníze, známé osobnosti a sláva.

« ÚtočištěTelepatie »