Moudrost korálů

 Společenství, delikátnost, křehkost, díla, která jsou vytvářena po mnoho let

Mořské panny zpívají: Ó, jak máme rády tyto maličké bytosti, které se shromažďují a vytvářejí Poseidonovy hrady a jeskyně moudrosti! Vytvořit jejich spletité podvodní věže v červené, zlaté a nejjemnější růžové trvalo více než tisíc vašich pozemských let. A přesto je ničíte. A ony vám navzdory tomu nabízejí tak mnoho - jejich léčivé síly jsou tak silné, že mohou pomoci nám všem, včetně nás mořských panen současnosti, znovu se spojit s Atlantidou a Lemurií. Jsou živoucí zásobárnou vzpomínek, moudrosti a kolektivního vědomí, samotného života na této planetě.
Proč by jinak Buddha nechal zařadit korál mezi sedm svatých pokladů? Protože zjistil, že korál dovede znovu nastolit jeho klid a vyrovnanost, a to i za mnoha pohnutých okolností. Proč by jinak Poseidon požádal korály, aby postavili zámky pro mořský lid, který tam může přebývat a učit se? Živoucí budovu, chrám moudrosti, který je opravdu živý! V řecké mytologii se píše. že korál vznikl z krve

Medúzy /jedna z Gorgon/, která vytékala z její useknuté hlavy. To se projevilo v řeckém pojmenování červeného korálu - gorgeia. Tedy korál má její krev; energii těch nejdávnějších bytostí, a to i poté, co se zdá, že zemřely. Vaši námořníci se od nás naučili, že zachování korálů může zklidnit rozbouřená moře, a pak jsme jim svěřili i to, že ochranné vlastnosti korálů mohou ochraňoval děti a vytvořit šťastný svět. Ale vy jste to špatně pochopili a korál jste vzali. Často vám toho koráli spoustu přinesou, když jsou vyplaveny na břeh! Ale vy jste si je začali brát ve velkém a pak jste znečistili vody a teď je život korálů ohrožen. Prosím! Přestože toužíte po jejich kráse, nekupujte si sbírané korály! Oceán potřebuje své knihovny. Chrámy. Zámky vědomí. Prosím, zjistěte si, odkud váš korál pochází. Nejlepší pro vás je malý kousek korálu vyplavený na pobřeží. Bude obsahovat velmi silnou energii a bude dokonce o to cennější, že vám ho nabídlo moře.

Říká se, že některé mořské panny se o cenné korály podělily s námořníky, které milovaly, aby jim požehnaly a ochránily je před mořskými bouřemi a utonutím. Avšak dnes si už my mořské panny nevybíráme. Lidé téměř vyhubili populaci červeného korálu ve Středozemním moři, která je teď na nebezpečně nízkém minimu. Jestliže opravdu máte kus tohoto ohroženého druhu, prosím chraňte ho jako poklad a respektujte ho. Udělejte něco, abyste vrátili korálovým bytostem, které vás teď chrání, něco z jejich silné energie měsíční krve.

Koráli mohou zahnat noční můry a přenést nás přes emoční krize tím, že nás povedou do tišších pobřežních vod a bahnité vody pročistí. Doporučily jsme korály lidem s problémy kostí, neboť korál má velké hodnoty vápníku a některé druhy korálů jsou velmi tvrdé a silné. Korál může také zlepšit právě kvalitu kostní dřené a je spásou pro ženy všech věkových kategorií.

Každý rok převezou pašeráci přes hranice cenné korály v hodnotě tisíců dolarů a prodají kosti Matky moří, bez kterých ona nemůže žít. Jestliže korály kupujete, uvědomte si prosím jejich původ a ujistěte se, že se v nějaké formě korálovým útesům odměníte. Matka potřebuje své korály k přežití, koráli jsou často nazýváni kanárky oceánu, protože jakákoli zdravotní nerovnováha se nejdříve projeví na korálu, než se objeví i u dalších druhů obývajících korálový útes.

Výklad: Korál je kouzelný talisman, který se již používá dlouho, neboť pozvedává krásu na vyšší úroveň a zajišťuje ochranu. Nalaďte se na něj a uvidíte, jaké barvy se vám vybaví, a podle toho poznáte, jaké zprávy vám tito cenní malí tvorové chtějí předat!

Každá rodina korálů má určité kvality a každá oblast má energetický podpis, který je jedinečný. Abyste se na ně napojili, přečtěte si následující seznam a poté jednoduše podržte korál ve své přijímající ruce.

Červený korál: zastavuje krvácení, skvěle pomáhá při menstruaci a ženám v menopauze. Léčí také rány a posiluje organismus.

Modrý korál: působí jako prevence nemocí a při nástupu chorob se znovu zasazuje o tělesnou, duševní a emoční rovnováhu i vyrovnanost ducha.

Zlatý korál: tento krásný, vzácný korál přináší hojnost a velké bohatství.

Černý korál: z vašeho těla, obzvláště z vašich kostí, vyhání negativní energie. Černý korál může pomoci při léčbě nemoci a v léčení lidí s osteoporózou.

Andělský korál: tento nádherný, lehce narůžovělý korál může pomoci zmírnit kožní choroby, jako je lupénka, ekzém, pomáhá na citlivou kůži a oči. Také pomáhá se záněty dutin, s akné a zvyšuje a stabilizuje funkci ledvin.

Bílý korál: čiré znovuzrození, čas na transformaci, dovolte sami sobě učinit změnu a znovu se rozvíjet; láska, která je bezpodmínečná a laskavá. Bílý korál může být také použit na naprogramování a uchování energie.

« TelepatieVěštění z mušlí »