Meditace

Saunový obřad od Černého vlka

Účelem je vrátit se k počátku zrození. Provést svou vlastní očistu, cítíte pohodlí a ochranu v tom co vás obklopuje.

K čemu slouží a co je saunový obřad?

Potní chýše, sauna, finská sauna, saunová meditace apod., má nás přivést k chápání harmonie a rovnováze ale taky k větší uvědomělosti a vnímavosti pro živoucí svět kolem nás. Očistit tělo i ducha.

Navázání spojení s ochrannou mocí archandělů

Přítomní archandělé  Michael - Gabriel - Rafael - Uriel - Nathanael

Díky meditaci můžete ve svém nitru velmi jemně vnímat sílu archandělů a elementů. Pouhé tiché přečtení je velmi příjemné!

Spočívám ve středu svého bytí a vnímám proud svého dechu...

Harmonizace čaker

Najděte si klidné místo, nekřižte nohy ani ruce pokud nesedíte v tureckém sedu.  

Zavřete oči a uvolněte postupně pomocí svého dechu celé své tělo, soustřeďte se na svůj dech, je klidný a pravidelný.

Nadechujte světlo a lásku do oblasti břicha a vydechujte všechny starosti, všechny strachy, obavy, stres, negativní pocity.

Pokud k vám přichází nějaké myšlenky či zvuky, nechte je volně plynout, nezabývejte se jimi.

Sluneční anděl

Tvůj osobní Sluneční anděl tě zdraví - velmi milovaná lidská bytosti. Mluvím za zde přítomné anděly Světla, kteří teď okolo tebe tvoří zlatou energii. Spirálovitě tě obepíná. Od nohou nahoru proudí daleko až nad tvou hlavu. Tato energie okolo tebe vytváří zvláštní ochranný prostor. Můžeš takovéto dění podpořit tím, že si to představíš svým vnitřním zrakem…

Meditace odpuštění a lásky

Pohodlně se posaďte a pusťte si příjemnou relaxační hudbu. Nekřižte nohy ani ruce, zavřete oči, nohy mějte celou plochou na podlaze, seďte rovně a vnímejte, jak vás židle tlačí na záda a hýždě.

Zvyšování energie

Zvyšování energie nemusí být ani složité, ani nákladné. Energie se zvyšuje, když žijete plně v přítomnosti. Nejdůležitější je soustředit se na přítomný okamžik. Zkuste některá z následujících cvičení:

Očištění a ochrana s archandělem Michaelem od Doreen Virtue

Archanděl Michael je velmi mocná nebeská bytost. Pomáhá nám s uvolňováním a ochranou před nízkými energiemi založenými na strachu. Pomáhá nám povznést se na vyšší úrovně k vyšší moci a síle, která skutečně léčí a která je založená na soucitu, což je velmi nápomocné.
Zobrazit: 11-20 z celkem 22
začátek | « předchozí | následující » | konec