Hádka

Znamení: Beran/Váhy - Mars/Venuše

Shrnutí tématu: souboj pohlaví, srážka, hádka, výměna názorů, válečná sekyra, rozlomení symbolonu. 

Význam karty při výkladu:

* jako jediná anebo první karta: PROBLÉM

Nejsi ochoten připustit konflikt ve vztahu /může to být vztah s partnerem, sousedem, rodinným příslušníkem, kolegou, nadřízeným či podřízeným, anebo přítelem/. Snažíš se skrýt ho za klamným zdáním harmonie. Přitom máš jen hrůzu z hádky a výměny názorů. Tvůj partner, který byl vmanévrován do pozice zrcadlení tvé vlastní neuvědoměné agresivity, se stal tvým nepřítelem. Tento tlak, který chceš udržet pod kontrolou protitlakem, se může velmi lehce somatizovat, projevit na fyzické úrovni prostřednictvím křečí, bolestí, horečky, podráždění.

* jako karta v sérii: CESTA K VYŘEŠENÍ PROBLÉMU

Nezbývá ti nic jiného, než jako první hodit jablko sváru, jen a jen přes otevřenou výměnu názorů ti bude umožněno udělat krok vpřed. Momentálně nevykazuje tvá cesta příliš mnoho harmonie ve vztazích.

* jako poslední karta: VÝSLEDEK CESTY

Naučil ses žít se všeobecnou neslučitelností opačných pohlaví. Jestli budeš následovat touhu svého Já po prosazení a uplatnění, nevyhnutelně ztratíš „my". Když se podrobíš spolužití, budeš muset obětovat alespoň kousek své individuality. Pochopil jsi, že když si k obědu uvaříš slepici, nebudeš ji už moci použít jako kvočnu na každodenní snášení vajíček. Rozhodnutí je na tobě: plná spíž zásob, nebo plný žaludek.

« VinaUpír »