Diana

Soustředěný záměr

Zaměřujte své myšlenky, pocity a činy neustále na své cíle, a podaří se vám jich úspěšně dosáhnout.

Poselství Diany: Houževnatost znamená držet se svých rozhodnutí a nenechat se ovlivňovat vnějšími vlivy. Představte si, že jste obrovským dubem s kořeny zapuštěnými hluboko do Matky Země. Vnímejte svou neochvějnou sílu a neustálý růst. Vězte, že i přese vše, co se stane, nakonec uspějete! Vaše větve se mohou kroutit a ohýbat, jak se snažíte točit za světlem, ale díky vašemu neoblomnému záměru vás od vašich plánů neodchýlí ani poryvy větru. Uchopte do svých rukou své tělo a rozvrh a soustřeďte své myšlenky na své plány.

Různé významy této karty: Zůstaňte pozitivní • Ujasněte si své priority a podřiďte jim své činy • vezměte svůj časový rozvrh do svých rukou • Zanechte všech pochybností • Vyvarujte se negativistů a skeptiků •

O Dianě: Tato římská bohyně s sebou nosí stříbrný meč, který jí v dětství dal její otec Jupiter. Protože Dianina matka porodila ji a její dvojče bezbolestně, je Diana spojována s bezproblémovými porody. Diana ráda tráví čas ve volné přírodě a v oblibě má zvláště duby a ochranu divokých zvířat. Můžete ji poprosit o pomoc s ochranou zvířat, bezbolestným porodem a spojením s přírodou a elementálními bytostmi.

« Dana Eireen »