Citlivost

Važte si své hluboké citlivosti a řiďte se jí, protože je darem pro nás všechny!

Dobíral si vás někdy někdo kvůli vaší citlivosti nebo jste z ní měli špatný pocit? Pokud ano, pak je tato karta ujištěním od andělů o pozitivních hodnotách vašeho daru. Díky němu například přesně víte, zdali vaše nová známost je nebo není důvěryhodná. Andělé s vámi pracují na tom, abyste tomuto pocitu věřili stále více a častěji a nevyčítali si, pokud jste v minulosti svou intuici přehlíželi.

Jste od přírody mírní, takže se přirozeně vyhýbáte konfliktům a jiným hrubým energiím. Požádejte své anděly, aby vás nasměrovali k dalším mírumilovným lidem a všechny ostatní od vás drželi dále. Prokažte pochopení vůči své citlivosti tím, že se obklopíte ve svých vztazích, v domácím životě i v práci vlídností a že si budete podle podobných kritérií vybírat i média, kterým věnujete svou pozornost.

JAK POSTUPOVAT

Živé rostliny jsou jedním z nejoblíbenějších andělských nástrojů k odstranění fyzických a emocionálních jedů. Ještě dnes si dejte k posteli rostlinu v květináči, aby v noci mohla pročistit a transformovat negativní energie, které jste během dne vstřebali. Stejně jako rostlina proměňuje jedovatý C02 v dýchatelný vzduch, neutralizuje také energii strachu. Váš spánek tak bude klidný a ráno se probudíte svěží. O rostlinu se starejte co nejlépe! Požádejte o pomoc víly.

« Buďte ochotni odpustit Čakra solaru plexu »