Archanděl Metatron


„S tvojí pomocí naplňuji své životní poslání."

Základní téma: Pomocí archanděla Metatrona - krále andělů - a jeho symbolu se nám podaří rozpoznat naše životní poslání, náš životní plán a žít podle něj. Je strážcem zlatobílého paprsku světla. Bílá je transcendentní a transparentní barvou, zlatá v tomto případě znamená přeměnu, je to barva Božské alchymie. Archanděl Metatron nám pomáhá při uskutečnění našeho osobního životního poslání.

„Ať jsi kdokoli a děláš cokoli, když něco doopravdy chceš, je to proto, že se to přáni zrodilo z nejhlubší duše vesmíru. To je potom tvé posláni na Zemi.... Naší jedinou povinnosti je, abychom naplnili naše osobní posláni, náš životní plán, a když potom něco chceš, celý vesmír se spoji, abys své přáni uskutečnil/a."

Když si budeme opravdu něco intenzivně přát, je to většinou součástí našeho poslání. Potom nám archanděl Metatron pomůže, abychom toho dosáhli, pokud to bude spojeno s velkým ponaučením. Mnohá přání dojdou svého splnění až po mnoha letech zkoušek, ale co je nám určeno, patří zároveň k nám.

Další témata: Spiritualita - Ákáša - Božské světlo - vize - uskutečňování - transcendence.

Duševní pozadí: Archanděl Metatron podporuje a pomáhá při všech tělesných i duševních problémech.

Meditace
Pohodlně si sedni nebo se polož a zavři oči. Představ si, jak tvoje tělo zahaluje zlatobílé světlo. Je to světlo nejvyšší blaženosti. Ponoř se hluboko do tohoto nádherného pocitu a zůstaň zde. Nejdříve se budeš houpat na této vlně a později již nerozeznáš, zda-li je to vlna nebo ty sám/a. Cítíš se stále lehčeji a lehčeji, všechny starosti, strach a pochyby jsou pryč. Cítíš se volný/á a nezatížený/á, na celém těle cítíš jemné chvění. Posloucháš hudbu a chce se ti tančit, kolem sebe vidíš hvězdy, vesmír, dálku, nekonečno. Oslav tento svátek! Vracíš se do každodenních myšlenek, ale víš, že kdykoli se s archandělem Metatronem můžeš spojit.

« Archanděl Zadkiel