Anděl víry a důvěry

„Věřím a důvěřuji tomu, že všechno v mém životě má svůj smysl a své opodstatnění."

Základní téma: Pomocí tohoto anděla a jeho symbolu necháme rozplynout své úsilí, představy a přání a začneme věřit tomu, že nás všechno naplňuje tak, jak to je pro nás nejlepší. Můžeme ukončit všechen boj a bitvy a začít věřit v to, že všechno v životě má svůj smysl a svoji správnost. Pokud budeme poslouchat svůj vnitřní hlas, řekne nám, co je pro nás správné a důležité, a je jedno, jakého mínění jsou ostatní. Budeme silní a vytrvalí.

Další témata: Vytvoření vlastní skutečnosti - učit se naslouchat svému hlasu - absolutní důvěra - následovat první, vnitřní impuls - být připraven/a na vnitřní cestu sebepoznání - práce se sny.

Tělesná úroveň: Hypofýza - hlava - deprese.

Duševní pozadí: „Hypofýza /podvěsek mozkový/ "3. oko": vhled; žít podle vnitřních hodin, podle vnitřního rytmu."

Bolesti hlavy: Přetížení; nadměrné zdůrazňování intelektu; perfekcionismus; něco se usadilo v hlavě; jít hlavou proti zdi; něco si namlouvat; mít „zakryté hledí"." 

Deprese: potlačená agrese, velmi často být sám/a proti sobě; útěk před stresem, potlačený zármutek."

Meditace
Netrpělivý letní déšť tě osvěžuje, protože jej dokážeš správně přijímat. Cítíš se svěží a cítíš, jak se v dešti rozplývají tvoje starosti. Zase vysvitne slunce a osuší ti kůži. Podíváš se na nebe - je bez mraků. Bez pocitu provinění září svou blankytnou modří. Usměješ se na něj, neboť ti sděluje své tajemství: Možná se ti v životě všechno nepodaří, ale všechno, co se děje, je pro tvé dobro. Hluboko do tebe proudí tato nebeská promluva. Tvoje nedůvěra mizí a všechno je zase v pořádku.

« Náhodný výběr symboluAnděl lásky a sebelásky »