Anděl spirituálního růstu

„Čím více se otevírám, tím lépe chápu tajemství a poselství vesmíru."

Základní téma: Pomocí tohoto anděla a jeho symbolu se můžeme duchovně pohybovat „mezi nebem a zemí". Dostaneme se na nejvyšší úroveň a zde pevně zapustíme své kořeny, aniž bychom se zlomili. Vicky Wall, zakladatelka aura soma, to smysluplné vyjádřila následujícím způsobem: Je důležité, abyste všichni hledali svoje místo na zemi. Je důležité, že v běžných všedních dnech můžeme pracovat se spirituálním věděním a spirituálními poznatky, abychom mohli pomoci ostatním. Pokud se ale budeme oddělovat a nevyužijeme nic z našich zkušeností, nedostane se nám ani spirituálního růstu".

Další témata: Strach ze spirituality - hledání kontaktu u lidí, kteří pevně zapustili své kořeny - meditace - hovory s anděly - četba spirituálních knih - důvěřovat své vlastní intuici.

Tělesná úroveň: Nedostatek energie/únava - mozek - čelní dutiny - problémy koncentrace.

Duševní pozadí:Nedostatek energie, únava: nežít svým vlastním životem; vydělávání peněz v nesprávné oblasti; nechat si odebírat energii jinými."

Mozek: centrální místo koordinace a komunikace; zastaralé názory; zatížení hlavy; příliš mnoho argumentace; nadměrné zdůrazňování intelektu; nedostatečná intuice."

Čelní dutiny: „být naštvaný/á"; mít plný nos někoho/něčeho"; „mít zakryté hledí"; žít jen intelektuálně; zatížení intuice starostmi."

Problémy koncentrace: zůstat příliš v sobě; nikdy nevybočit nebo příliš vnímat vnější stránky; držet se jen jednoho bodu."

Meditace
Zapal si svíčku, posaď se a zadívej se do jejího plamene. Potom zavři oči a vnímej světlo svíčky ve svých očích a na řasách. Pokud budeš vnímat velmi hluboce, pocítíš její světlo až v srdci. Nechej to světlo svítit, až se tvé srdce zcela prozáří paprsky tohoto světla. Potom nechej procházet paprsky světla celým svým tělem až do očí, kdy svoji pozornost zaměříš jen na samé dobro. Nechej světlo proudit až k uším, kdy uslyšíš jen samé prospěšné věci. Nechej světlo proudit až na jazyk, kdy bude láskyplně promlouvat. Zahal tímto světlem celé své tělo, celou svoji mysl. Pošli toto světlo do rukou, aby vždy konaly správně. Pošli toto světlo do nohou, aby kráčely správným směrem. Naplnil/a ses již celý/á světlem a láskou? Potom se o všechno poděl s ostatními. Vyšli to všechno do celého světa a nepřítele obejmi, jako by to byl tvůj přítel. Jsi nasycen/a, otevři své oči.

« Anděl vědomí odpovědnostiAnděl lásky a vztahů »