Změna

Změny, kterými procházíš, jsou pozitivní.

Někdy se bojíme dělat změny, protože nevíme, co se v budoucnu stane. Tato karta vám však oznamuje, že změny, kterými procházíte, jsou pro dobro věci. Vcházíte branou do nového života. Nebojte se své budoucnosti, protože všechno dobře dopadne.

Jedním z důvodů, proč tyto změny přicházejí, je to, že stárnete. Máte teď rádi jiné věci, než když jste byli mladší. Na tom, že se měníte, není nic špatného, vždyť změna je součástí života. Stejným způsobem se s postupem času změní i vaši přátelé a členové rodiny. Všichni se oprošťujete od toho, co vám již nevyhovuje, a přijímáte věci nové. I když se zdá, že se kvůli těmto změnám chovají vaše rodina a přátelé jinak než dříve, nakonec si budete všichni bližší. Díky těmto změnám si také najdete nové přátele.

Avšak i šťastné životní změny mohou být příčinou stresu, který ovlivňuje vaše tělo, energii i nálady. Proto je nyní důležitější než kdy jindy pečovat o sebe tím, že si dopřejete dostatek spánku, pohybu a času na zábavu. Pomoci vám může i to, když si o svých pocitech promluvíte s přáteli a členy rodiny.

Tato karta vás také může vyzývat, abyste ve svém životě změnili něco, co vás trápí nebo vám ničí zdraví - například nějaký návyk nebo vztah. První věc, která vás napadne, je správná. Pokud vám tato změna připadá obtížná a nebo z ní máte strach, požádejte anděly, jednorožce, přátele a členy rodiny, aby vám s ní pomohli. V dobách změn hraje podpora druhých velmi důležitou roli. Když se naučíte těšit se z životních změn, bude vás život mnohem víc bavit.

« Zkus něco novéhoZvědavost »