Zlatí a stříbrní andělé

Tual

Strážný anděl měsíce dubna a znamení Býka

Přilétám k vám na zlacených stříbrech světla, plný síly a trpělivosti mého slunečního znamení. Mé roční období hlásá probuzení a nový život, proto i já přináším svou pozitivní zlatou energii, abyste mohli začít inventarizovat a zjednodušovat svůj život.

Tubiel

Strážný anděl léta a ochočených ptáků

Naleznete mě ve žlutých paprscích zlatavého Slunce, neboť mé roční období patří životadárnému světlu. Zavřete oči a ucítíte vůně květin, které tak omamně voní v letních dnech. Sklízejte v tomto čase květů a hojnosti plody, jež se vám nabízejí.

Umabiel

Strážný anděl astrologie

Má křídla v sobě chovají záři a čistotu hvězd a můj stříbrný svit ozařuje jejich význam pro lidstvo. Všechny znalosti jsou vepsány v mých nebeských tělesech a já přináším tuto nebeskou záři k vám dolů, abych osvítil vaše duše.

Uriel

Strážný anděl ohně a alchymie

Tajemná jsou znamení, jimiž se projevuji na matce Zemi. Často sestupuji z nebes v podobě oslnivého blesku, který přináší magický očistný oheň alchymie, energii tvořivosti, inovace a transformace.

Vasariah

Strážný anděl financí

Můj je zářivý paprsek, jenž přináší finanční jistotu a energii, která pomáhá opravovat a posilovat váš pohár života. Pokud nebudete svým problémům s penězi čelit a řešit je, krásné zlato radosti a hojnosti se rozplyne.

Verchiel

Strážný anděl července a znamení Lva

S nádhernou silou a neochvějnou odvahou lva z mého slunečního znamení vám přilétám na svých křídlech na pomoc. Má láskyplná energie vám přináší vůdcovské schopnosti, díky nimž povzbudíte srdce druhých lidí silou své vize.

Yusamin

Strážný anděl plodnosti

Ze studnic lásky a světla proudím na zářivých křídlech zhotovených ze samotného živoucího světla. Nesu v srdci stříbrné sémě plodnosti a sílu lásky, díky níž všechno roste a vzkvétá k nejvyššímu dobru.

Zadkiel

Strážce čtvrtka, Jupiteru a 6. nebe

Mně náleží zlatě světlo moudrosti, které plyne v nekonečné spirále božských tvarů skrze veškeré stvoření. Bez počátku a bez konce, unášeno hojností všech znalostí a příležitostí, krouží kolem vašeho srdce.

Zephon

Strážný anděl bdělosti

Jsem anděl, jehož sta tisíce zlatých očí jsou vždy ve střehu, aby o vás pečovaly, a jehož bdělost je věčná. Má zlatá energie je vaší tajnou zbraní, neboť má láska halí, ochraňuje a střeží vaše pokroky

Zeruch

Strážný anděl síly

Jsem paže Boha. Na křídlech, která jsou silnější než tisíc orlů, sestupuji, abych vás posílil. Vzývejte mě srdcem, abych vás zahalil do svých křídel a nechal svou hřejivou zlatou sílu plynout do vašeho těla.

Zobrazit: 91-100 z celkem 103
začátek | « předchozí | následující » | konec