Zlatí a stříbrní andělé

Dabriel

Strážný anděl psaní, písař nebes

Mou povinností je zaznamenávat příběh vašeho života - minulost, přítomnost a budoucnost. Vaše minulost je vepsána v řádcích, jež plynou jako sám čas, pokud ale její odkaz setrvá v srdci, nemusí být ještě zcela ukončena a ovlivňuje příběh vaší budoucnosti.

Diniel

Strážný anděl štěstí a zlaté ochrany

Jsem s vámi, když mě potřebujete, přináším proud zlaté energie, z níž vytvářím bublinu jasného a živoucího světla, která vás chrání štěstím a léčivými paprsky. Naplňte své srdce mým zlatým světlem, aby se mohlo vyléčit a pomáhat ostatním.

Dokiel

Strážný anděl rovnováhy mezi domovem a prací

Opatruji zlaté váhy, na kterých leží vaše práce a osobní život. Mezi jejich miskami musíte dosáhnout jemné energetické rovnováhy, jestliže chcete najít skutečný klid mysli a být v souladu se světem.

Duma

Strážný anděl ticha

Z vesmíru, původu všeho života, rozpínám svá zlatá křídla. Jsem pánem rozjímání a tiché srdce vašeho bytí, v němž je vše známo, ale možná dosud ne pochopeno. Pomáhám vám dospět k tomuto porozumění.

Eth

Strážný anděl času

Přelévám zlatý proud času z jedné číše do druhé. Přelévám ho sem a tam, neboť čas je na své pouti nekonečný - ze současnosti do minulosti, do budoucnosti a zpět do přítomnosti. Představa, že čas je pevné daný, je pouhou konstrukcí v mysli lidstva.

Farlas

Strážný anděl zimy

Mé strohé, a presto velkolepé roční období připravuje scénu, na níž se rozvinou přísliby jara, které později uskuteční palčivé léto. V zimě život nehyne, pouze spí a očekává teplé jarní větry.

Gabriel

Strážce Měsíce, pondělí a 1. nebe

Přicházím na spirále ryzího stříbra, která plyne z matky Země a spojuje se s Měsícem, vládcem emocí a nálad. Podněcuji váš duchovní rozvoj. Možná vás navštívím ve snu a ukážu vám naději a nové cíle, o něž byste měli usilovat.

Gazardiel

Strážný anděl vycházejícího a zapadajícího Slunce

Má je zlatá energie každodenní cesty Slunce, kterou určil Stvořitel. Bez ní by matka Země zmrzla, neboť právě sluneční světlo udržuje při životě všechny fyzické aspekty pozemského království. 

Geliel

Strážný anděl 21. sídla Měsíce

Jsem stříbrné světlo, které vás vede k poznání, jež je uloženo v hloubce vašeho srdce. Některé záležitosti jste ve svém životě ještě neuzavřeli. Pomohu vám ukončit dosud nevyřešené situace, abyste mohli přejít do nové fáze života.

Geniel

Strážný anděl 1. sídla Měsíce

Mé stříbrné světlo vám proudí do srdce, vede vaše touhy a posiluje intuici, abyste poznali, co je třeba udělat. Otevřete svůj život změnám, které budou sloužit vašemu nejvyššímu dobru.

Zobrazit: 21-30 z celkem 103
začátek | « předchozí | následující » | konec