Vzkazy andílků od Magdy

Změňte svůj život, změňte svět

Dnes se s vámi podělím o další záznam z mého naslouchání archandělu Michaelovi a o jeho zprávu pro nás všechny.

- Magda

Poselství archanděla Michaela o zavděčování se druhým lidem

Dnes mám pro vás zprávu, kterou mi archanděl Michael sdělil při dnešním naslouchání. Jako vždy tak reagoval na jednu ze záležitostí z mého vlastního života, přičemž mi na ní ukázal širší souvislosti a zobecnil své vysvětlení nejen pro mě, ale i pro všechny ostatní, kterých se to týká :)

- Magda

Promluva archanděla Michaela o hněvu

Dnes bych se s vámi ráda podělila o záznam mého hovoru s archandělem Michaelem o tom, jaký smysl má vlastně lidský hněv, proč vůbec existuje, když nám přitom tak škodí, a o spoustě dalších aspektů, které se hněvu týkají. Jako vždy pro mě bylo jeho sdělení dosti překvapující a také povzbudivé :)

- Magda

Promluva archanděla Michaela o penězích

Chtěla bych se s vámi dnes podělit o odpověď, kterou mi dal archanděl Michael na otázky ohledně peněz. Přemýšlela jsem nad tím, proč tolik z nás zažívá nedostatek peněz, proč je tolik z nás nespokojených a proč slovo "peníze" v tolika lidech vyvolává hněv, zoufalství nebo dokonce agresi.

- Magda

Promluva archanděla Michaela o asertivní obraně

Ráda bych se s vámi podělila o jeden záznam ze svého hovoru s archandělem Michaelem, v němž jsem mu položila otázku, proč jsou pozitivně naladění lidé tak často sráženi a napadáni negativitou druhých, a proč je tak těžké to unést a soucítit s nimi, aniž bychom jim to mstivě vraceli nazpět a jen tím násobili jimi vyslanou negativní energii.

Poselství andělů o lásce, léčení a očištění

Ráda bych se s vámi podělila o zprávu, kterou jsem dostala od andělů jako V tomto období, které je pro celý svět ohromným požehnáním, proudí vlny energií všude kolem vás. Představte si, že se díváte na mořské pobřeží, kde se vlny vody zvedají do výšky, tříští se o skály, a následně se stahují, aby se mohly opět zvednout a omývat tak skály na pobřeží.

Vzkaz od našich andělů

Toto je zpráva, kterou jsem dnes dostala od andělů a archanděla Michaela. Vyjádřili se k problémům, které jsem řešila já i někteří lidé v mém okolí.

Poselství archanděla Michaela o strachu

Ráda bych se s vámi podělila o zprávu, kterou jsem obdržela od archanděla Michaela jako odpověď na otázku, proč se nám nedaří zůstávat pozitivní a co můžeme udělat pro to, aby se to zlepšilo :)

- Magda

Zobrazit: 51-58 z celkem 58
začátek | « předchozí | následující » | konec