Vzkazy andílků od Magdy

Karetní výklad přírodních bytostí pro letní období 2014

Po dlouhé době jsem se opět odhodlala k výkladu karet přírodních bytostí, v originále The Heart of Faerie Oracle od Briana a Wendy Froudových, tentokrát pro nadcházející letní období :) - Magda

1. STÍN MINULOSTI

Andělské cvičení k přijímání hojnosti

"Jste-li dávajícími, kteří neumějí přijímat, nemají se dost rádi a zažívají nedostatek a strádání v různých oblastech svého života, vyzýváme vás, abyste si každý den, kolikrát to jen půjde, udělali toto jednoduché, avšak velmi silné cvičení.

Proč se vztahy kazí

Většina potíží v milostných vztazích má jednu ze dvou následujících příčin:

1. Vztahu se nedaří nebo se rozpadá, protože je porušený zákon rovnováhy.

2. Vztahu se nedaří nebo se rozpadá, protože vzájemný závazek lásky není dost silný a spolehlivý (což znamená, že se v hloubi duše partneři jeden druhému dost nevěnují.)

Poselství andělů o bolestivých změnách

"Prožíváte-li v některé oblasti svého života bolestivou situaci, pamatujte prosím na to, že to jen vyvstávají na povrch vaše potlačované vnitřní bolesti, abyste je vzali na vědomí a začali uzdravovat vše potřebné.

Promluva Doreen Virtue na rádiu Hay House ze dne 14.5. 2014

Mnoho andělských požehnání pro vás! Jsem velmi nadšená, že zde mohu být s vámi živě na Hay House Radio po všem tom cestování. Máme tady datum 14.5. a čísla 1, 4 a 5 znamenají v andělských číslech to, že vám andělé pomáhají zůstat pozitivní ohledně změn, kterými procházíte, které zvažujete nebo které se chystáte učinit.

Vyvíjení nátlaku od vás věci odhání

"Honit se za penězi nebo čímkoli jiným znamená, že před vámi budou neustále utíkat. Nikdo nechce být uháněn - je to odstrašující energie. Pokud se honíte za penězi, láskou, štěstím nebo za úspěchem, znamená to, že hluboko uvnitř se bojíte, že to možná ani nedostanete.

Poselství archanděla Michaela o nevyváženém dávání a přijímání

Rádi bychom vám připomněli, jak je důležité veškeré posvátné dávání vyvážit stejně tak posvátným přijímáním. Mnozí z vás dávají a dávají, obětují se pro druhé, dělají všechno, co jim na očích vidí, ale sami na sebe zapomínají a zanedbávají se. Nedovolí si nic přijímat.

Doreen Virtue na rádiu Hay House ze dne 7.5. 2014 + meditace

7. května, jaké magické číslo – sedm! Sedmička je číslem výher v Las Vegas a je k tomu dobrý důvod, protože sedmička znamená, že jste na správné cestě! A pětka v andělských číslech znamená, že i změny, kterými procházíte, vás vedou správným směrem!

Uvědomte si, co je skutečně důležité

"Ve zmatku každodenních starostí někdy velice snadno zapomenete na to, co je skutečně důležité. Drobné starosti ve vašem pohledu narůstají v nepřekonatelné problémy a jakmile je začnete brát příliš vážně, stávají se jimi. Necháváte se rozptylovat věcmi, které byste vůbec řešit nemuseli.

Zdržte se zbytečných dramat

"Zdržte se prosím zbytečných dramat a nezaplétejte se do diskuzí s negativně naladěnými lidmi, které stejně nikam nevedou. Pečlivě si vybírejte, jak a čím budete trávit svůj čas a komu nebo čemu budete věnovat svou energii.
Zobrazit: 31-40 z celkem 58
začátek | « předchozí | následující » | konec