Vegetarián/Vegan

Čerstvé organické ovoce a zelenina vysoce zvyšují životní energii, což pozvedá vaši duchovní frekvenci.

Nejspíše jste už toto poselství intuitivně zaslechli od svých strážných andělů, kteří vás nabádají, abyste ctili své vlastní tělo a duchovní cestu tím, že budete přijímat pouze takové jídlo a nápoje, které mají vysokou vibrační úroveň. To znamená konzumovat organické potraviny bez chemických látek, například konzervantů a umělých přísad. Zákon přitažlivosti vás přivádí k potravinám odrážejícím vaši duchovní cestu.

Andělé mohou přizpůsobit vaše chutě tak, že tyto změny ve stravování budou příjemné a přirozené /viz níže v návodu Jak postupovat/. Nadto vám andělé dokáží pomoci, abyste si mohli dovolit jakékoliv zvýšení nákladů za organické potraviny, pokud je požádáte o pomoc.

Až budete jíst více čerstvého ovoce, zeleniny a ořechů, projeví se u vás větší duchovní jistota, stejně jako zvýšená citlivost vůči energii. Pokud by byla vaše citlivost příliš intenzivní, nezapomeňte požádat anděly, aby vás ochránili. Andělé vás povedou směrem k jemnějším situacím a vztahům, abyste si mohli skutečnost, že jste energeticky otevření, vychutnávat.

JAK POSTUPOVAT

Lehněte si nebo se posaďte na klidném místě, kde nebudete vyrušováni, a řekněte: „Volám tě, archanděli Rafaeli. Žádám tě, abys nastavil mou chuť k jídlu tak, aby byla zcela soustředěna na organické a zdravé jídlo a nápoje. Jsem ochoten/na se oprostit od všech svých závislostí na nezdravých látkách a otvírám svou náruč, abych udělal/a všechno pro své zdravé tělo. Veď prosím mou volbu tak, abych si vybíral/a čisté potraviny s vysokou vibrací a plné božské životní síly."

« Uzdravte se ze závislosti Vily »