Srdeční Čakra

Odpověď, kterou hledáte, je ve vašem srdci. Buďte otevření a lásku jak dávejte, tak přijímejte.

Andělé chtějí, abyste důvěřovali svým pocitům. Vaše srdce je moudré a volá po důležitých změnách. Věřte jeho moudrosti, protože vás nezklame. Pokaždé, když se vzpíráte svému vnitřnímu cítění, vznikne ve vašem srdci malá trhlina. Uzdravte své srdce a své vztahy tím, že budete dbát na své city. Pokud jste například s něčím nespokojeni, znamená to, že něco není v pořádku a že je třeba začít jednat. Požádejte anděly, aby vám poskytli odvahu a podporu k uskutečnění prospěšných změn doma i v práci.

Tato karta vás také vyzývá, abyste otevřeli své srdce lásce. Možná jste byli v minulých vztazích zraněni a máte se na pozoru proti další bolesti. Andělé vás ujistí, že vás i vaše srdce ochrání, tudíž můžete bez nebezpečí pociťovat lásku a ostatní emoce. Jak toho dosáhnout, se dozvíte níže.

JAK POSTUPOVAT

Jděte do květinářství a kupte si jednu nebo více čerstvých růžových růží. Ještě lépe, pokud je sami pěstujete! Jednu s sebou během dne noste a často k ní voňte. Položte si jednu nebo více na svůj noční stolek a využijte jejich schopnosti otevírat srdeční čakru. Pokud s sebou růži nemůžete nosit, použijte místo ní čistý esenciální růžový olej. K tomu noste růženínový přívěsek ve tvaru srdce případně si krystal umístěte do podprsenky nebo do kapsičky na tričku, aby během dne udržoval vaše srdce otevřené. Pokud o to své anděly požádáte, obklopí vaše srdce léčivým a ochraňujícím růžovým světlem.

« Soustřeďte se na službu Téma z minulého života »