Slunce

Bledá žena stojí jakoby v úžasu nad svým okolím. Má na sobě těžké oblečení a kožešiny, jako by ji na toto zářivé teplé nové místo právě přivezli z nevlídné studené krajiny. Nad loukou, kde kvetou slunečnice, kopretiny a další polní květiny, něžně svítí hřejivé slunce. Kamenný oblouk vede z louky ven směrem ke stromu.

Slunce přináší prosté poselství radosti. Po putování dlouhou temnou nocí, naplněnou zpytováním duše, jste se vynořili do světla. Všechny vaše cesty, veškeré vaše duchovní hledání a všechny vaše upřímné snahy se nyní zúročily. Vidíte, kde jste byli předtím a kde stojíte nyní. Vaše mysl je jasná a bystrá. Naplňuje vás energie a vy jste se již nechali zahřát slunečním světlem. Tato karta přináší velkou radost, jasnou pravdu a zasloužený úspěch. Také může znamenat hudbu, vědu nebo něco, co vyžaduje dobré uvažování a logiku.

Použijte svou intuici

Žena na kartě ukazuje směrem k něčemu, co nevidíme. Co myslíte, že to je?
Tvář na slunci se dívá doprava. Srovnejte ji s tváří na měsíci. Jakou roli hrají tyto různé směry ve významech obou karet?
Co se na tomto obrázku stane dál? Projde žena kamenným obloukem ke stromu, nebo k něčemu, co vidí vlevo? Proč? Co tam najde?

« MěsícSoud »