Sedmička Holí

Liška čelí útoku jezevce, zatímco liščata scénu sledují zpoza matčina stočeného ohonu, kterým je chrání. Obě zvířata kolem sebe krouží a krouží, a přitom se snaží odhadnout soupeře. Jedno letmé kousnutí s cílem vyzkoušet protivníkovu pohotovou reakci, jeden úder a pokus prolomit soupeřovu obranu. Liška vrčí, cení zuby a vrhá se na jezevce. Musí chránit svá mláďata, nesmí je nechat napospas nepříteli. Strach o ně ji pálí v srdci. Bojuje ne proto, že je tak odvážná, ale protože musí, a přitom je její nesobecké jednání známkou nesmírné odvahy. Není třeba nic vysvětlovat ani ospravedlňovat. její přesvědčení jí dodává desetkrát víc síly a divokosti.

Hole jsou z bambusu na znamení síly a statečnosti. Bambus se ve větru dokáže mírně ohýbat a díky své pružnosti se nezlomí. Roste s houževnatou neústupností a rozrůstá se do všech stran nesčetnými výhonky, které soupeři o životní prostor a místo na slunci.

Sedmička holí představuje jasné vyjádření vašeho postoje a obranu vašeho přesvědčení. Svět je plný sporů a tvrdých konkurenčních bojů a vašim úkolem je s odvahou čelit těžkostem, které vás na tomto světě potkají. V silném vétru se můžete rozkývat jako bambus, ale nenechte se jím zlomit. Zdánlivě nepřekonatelnou nepřízeň osudu můžete překonat svou vírou a odvahou.

« Šestka HolíOsmička Holí »