Rady andělů na každý den

360. Těšte se ze své neomezené podstaty

Během tohoto roku jsme se my andělé několikrát zmínili, že jsme ničím neomezené bytosti, které vám mohou pomoci se vším, oč nás požádáte. Dnes bychom se rádi zaměřili na skutečnost, že také vy vlastníte neomezený potenciál. Jediná omezení, která máte, jsou ta, pro která jste se sami rozhodli. Někdy taková rozhodnutí vyplývají z vašeho pohledu na svět.

361. Objevujte nové možnosti

Vaše bezhraničnost pochází částečně z nekonečného množ­ství možností, které máte na výběr. Můžete dělat všechno, po čem toužíte. Někdy vás tyto možnosti mohou doslova zahltit svou nekonečnou šíří, a tak se raději uchýlíte k pohodlné rutině. To je v pořádku, pokud jste si vědomi, že je to vaše volba. Pokud se však cítíte jako oběti nebo vězni svých zvyků, pak je třeba svá rozhodnutí přehodnotit.

362. Hýčkejte každý okamžik svého života

Každý okamžik vašeho života je vzácným darem. Za všech okol­ností, bez ohledu na to, jak se věci jeví, můžete vnímat světlo Boží lásky, jak bez ustání září. Dovolte, aby vás dnes zahřálo.

363. Zrekapitulujte si uplynulý rok

My andělé bychom se dnes s vámi rádi zpětně podívali na právě uplynulý rok. Co vám vytane na mysli, když se nad ním za­mýšlíte? Co jste se naučili? Nač vzpomínáte nejraději? Co byste rádi změnili a co nového byste rádi prožili v nadcházejícím roce?

364. Afirmujte si nový rok

Co byste rádi prožili příští rok? Co byste rádi změnili? Oč byste požádali, kdybyste věděli, že je všechno možné a že můžete mít úplně všechno, nač si vzpomenete?

365. Uvědomte si, že klíčem ke všemu je láska

Ve všem, co děláte nebo po čem toužíte, je klíčem láska. Vaše srdce je branou, kterou do vás proudí Boží energie. Proto je nechávejte otevřené a dovolte si cítit. Pokud tak učiníte, je to, jako by vozidlo najednou mělo mnohem větší nádrž na palivo. Vnímavé srdce prožívá život na bohatší a hlubší úrovni a všímá si i těch nejmenších detailů v každé situaci.
Zobrazit: 361-366 z celkem 366
začátek | « předchozí | následující » | konec