Poznej svou rodinu

Zjisti víc o příbězích a historii své rodiny.

Historie vaší rodiny vás v mnoha směrech ovlivňuje. Tato karta vás žádá, abyste se dozvěděli něco o minulosti své rodiny. Zjistěte, odkud pocházejí vaši rodiče a jejich příbuzní. Jak se dostali na místo, kde nyní žijí? Jakým nářečím či jazykem mluvili? Jaká povolání vykonávali? Odpovědi na tyto a další otázky vám pomohou lépe porozumět sami sobě. Když poznáte, jaký byl osud vaší rodiny, budete se cítit hrdí na její odkaz a místo, které na tomto světě zaujímá. A poznání své rodiny vám pomůže prohloubit vzájemná pouta.

Tato karta také říká, že jste možná právě teď ovlivňováni svou minulostí. Žádá vás, abyste si vzpomněli na jakékoliv předešlé zážitky související s vaší současnou situací. Vybavujete si například nějaký zážitek, při němž jste cítili strach nebo bolest? Tato karta naznačuje, že se musíte zbavit této minulé energie, například tak, že si o svém zážitku pohovoříte s poradcem nebo s důvěryhodným přítelem, vypíšete se z toho nebo požádáte své anděly, aby vás vyléčili. Třeba se ona událost stala tak dávno, že už jste na ni zapomněli? Můžete požádat své vnitřní já - nejlépe ve chvíli usínání - aby vám pomohlo rozpomenout se na to, co potřebujete vědět.

Ta nejdůležitější doba ve vašem životě je právě teď, takže není nijak přínosné věnovat zkoumání své rodinné minulosti přílišné množství času. Její pochopení vám ale rozhodně pomůže více si užívat vašeho současného života. Udělejte si tedy čas na to, abyste se své rodiny a své mysli zeptali na pár otázek ohledně minulosti, ale většinu energie věnujte vychutnávání všech současných okamžiků.

« OdpusťPrarodiče »