Pomoc doma

Je načase, aby vám někdo začal pomáhat s domácností. Přemýšlejte o tom jako o smysluplné investici, která se mnohonásobné vrátí v podobě většího množství volného času, energie a síly. I ten nejschopnější člověk potřebuje podporu - přijmout pomoc je ve své podstatě důkazem síly.

Zamyslete se na chvíli nad tím, jak by vypadal váš život, kdyby vám doma pomáhaly nějaké šikovné ruce. Vaše podvědomí vám přesné řekne, co si přejete, a co ne. Možná, že bude stačit si jen najmout úklidovou službu, která zvládne ty obtížnější věci. Může to také znamenat, že si máte k sobě domů sjednat pečovatelku, že máte začít pracovat z domova, konzultovat své rodinné záležitosti s odborníkem nebo že je třeba vyřešit nějakou jinou rodinnou záležitost. Ať má tato pomoc jakoukoliv podobu, vy si ji zasloužíte.

Možné konkrétní významy: Vězte, že si můžete dovolit pomoc u vás doma a že se vám vyplatí • Naučte se práci rozdělit mezi ostatní a požádat o pomoc, když to potřebujete • Vnímejte sebe jako součást vítězného družstva, v němž andělé a ostatní lidé pracují na společném cíli • Dopřejte si odpočinek, aby o vás vaši blízcí mohli pečovat

Moje modlitba
Milý Bože a archanděli Rafaeli, děkuji vám, že mi dodáváte odvahu žádat o pomoc vás, anděly i kohokoliv jiného a přijímat od vás pomoc týkající se mé rodiny a domova.

« Pij více vodyPoužij své přirozené léčitelské schopnosti »