Páže Pentaklů

Příležitost podřimuje jako drak, na jehož hřbetě spočívá Páže pentaklů. Drakovo smaragdové tělo se v celé délce chvěje sny a vizemi. Chodidly těch, kdo vkročí na tuto zelenavou stezku, stoupají vzhůru, kam je vysílá spící mysl obludy. Jsou to sny o úspěchu, o schopnosti dosáhnout dostatečného hmotného zajištění a udržet si ho. Páže zná vize, které drak nabízí - zná zázračnou zahradu radostí a požitků. Je strážcem této zahrady a udělá vše pro to, aby zůstala zachována.

Páže pentaklů přináší zprávu o možnostech růstu a prosperity. Nese jen malou jiskřičku, je pouze poslem či předzvěstí velkých možností. Z jiskřičky můžete vykřesat, cokoliv budete chtít - pouhý doutnající uhlík nebo oslnivou záři vycházející hvězdy. Tato volba a vize je něco, na co si každý musí přijít sám za sebe s využitím daných schopnosti a zdrojů.

Páže je spolehlivé, horlivé, svědomité a vzdělané. Je prakticky založené a nohama stojí pevně na zemi. Nejedná bez rozmyslu, ale zároveň se nebojí naplno vychutnávat svět tělesných požitků. Je bezstarostné a veselé a jeho duše je propojena se vším, co je okolo ní.

« Desítka PentaklůRytíř Pentaklů »