Motýlí dívka

Proměna

Právě procházíte nesmírnou změnou, která je pro vás velkým požehnáním.

Poselství Motýlí dívky: Procházíte obdobím změn, a je přirozené, že chcete vědět, zda bude vaše budoucnost bezpečná. Jsem zde, abych vás ujistila, že jste součástí přírodního cyklu zrození, smrti a znovuzrození. Musíte nejdříve nechat odejít z vašeho života staré části, aby do něho mohla vstoupit žádoucí radost. Tyto změny mají být oslavovány, tak se jich nebojte. Poděkujte za to, že se můžete zbavit toho starého. Vstřebejte všechny lekce, které to přineslo, a pak to nechte odejít! Ze vzrušení z novoty všech darů, kterých se vám nyní dostává, se vám může zamotat hlava, nechte se klidně unést závratí a dovolte kouzlu těchto darů, ať vás překvapí a potěší.

Různé významy této karty: Nebojte se konců, přinášejí vám do života nové věci • Tato změna je odpovědí na vaše modlitby • Nechte odejít staré • Nebojte se těchto změn, znamenají pro vás opravdu to nejlepší •

O Motýlí dívce: Motýlí dívka, též Kachina neboli duch předků indiánů kmene Hopi, která dohlíží nad tím, aby z osiva vzešla zdravá a hojná úroda. Je bohyní jara a pomáhá nám vyprostit se z nepříjemných situací, jež nás svazují a brání nám v růstu či radosti. Je skvělou bohyní, na kterou se můžete obrátit, když se cítíte „zaseknuti" a potřebujete osvobodit. Pomůže vám projít životními změnami a vzlétnout.

« Mawu Nemetona »