Meditace s delfíny


Delfíni jsou držiteli tajných informací pocházejících z Atlantidy. V době pádu Atlantidy přijala tato zvířata starodávné esoterické vědomosti a měla je za úkol ochraňovat až do té doby, dokud bude lidstvo připravené je znovu přijmout, pochopit. Ten čas nadešel právě nyní.

Udělejte si pohodlí, pohodlně se usaďte nebo se položte.

Zavřete oči, soustřeďte se pouze na svůj dech, při každém svém výdechu si představte jak vydechujete veškerý stres a napětí, všechny starosti se rozpouštějí.

Pomalu a postupně uvolněte celé své tělo, představte si, že se pomoci svých chodidel propojujete s matkou Zemí, ta vás láskyplně přivítá a přivine do své náruče.

Představte si proud jasného bílého světla vycházející z temena vaší hlavy a proudící do vesmíru, se kterým se spojuje, prociťte a prodýchávejte tento proud zářivého světla a vytvořte si z něj ochranný obal, nechte se jím zahalit.

Představte si pomocí své intuice a svého srdce vedle sebe svého strážného anděla, uvědomte si jeho přítomnost, ochranu a vedení, láskyplně se vás dotýká a konejší, víte, že jste v naprostém bezpečí, můžete přitom pociťovat brnění v prstech, nebo slyšet zvonění v uších. nechte se jím vézt k blankytně modré hladině široko se rozprostírajícího moře, cítíte příjemné teplo a vánek vám ovívá příjemě vaši tvář a čechrá vlasy, cítíte se uvolněně.

Přímo před vámi se rozprostírá stříbřitě modrá mořská hladina a v jejich vlnách se odráží sluneční paprsky, moře je naprosto bezpečné, klidné, ponořte se do něj, představte si že plavejte a oddáváte se jeho něžným vlnám, které si s vámi hrají, představte si to i pokud jste neplavci, užívejte a vychutnávejte si příjemně teplou mořskou vodu.

Pozorujte delfína, který se k vám pomalu blížíí, skáče, dovádí, mazlí a hraje si s vámi.

Následujte jeho vedení, delfín vás nyní zavedete do Katedrály zasvěcenců v Atlantidě, ve které jsou uloženy starodávné a posvátné informace.

S klidnými tempy jej následujte a užívejte si jeho přítomnosti, krérá vás osvobozuje, naplňuje klidem a jistotou. Můžete si dopřát i plavbu na jeho teplém a příjemném těle. Vnímejte jeho klid, energii, kterou k vám vysílá a prociťte si naprosté splynutí s tímto překrásným tvorem, ke kterému se přidávají další a další delfíni.
Vedou vás k úpatí vysoké skály, na niž stojí katedrála. Váš anděl vás vyzvedne z vody a na křídlech vás vynese do mraků a postaví před její vstupní dveře.

Zde musíte požádat o vpuštění dovnitř, uveďte také proč přicházíte a co se chcete dozvědět.

Představte si jak je vám umožněno vstoupit do knihovni zasvěcenců, nebo posedět u nohou nejvyšších kněžích a kněžek.

Máte dostatek času, s klidem a rozvahou se můžete dozvědět vše, co právě potřebujete pro svůj duchovní pokrok, nebo můžete požádat o odpovědi na vaše otázky, můžete si je sami nalézt v moudrých knihách, ke kterým máte v toto chvíl ipřístup. Nebojte se a otevřete se novým znalostem, ty vám mohou byt předány telepaticky, nebo je obdržíte i později prostřednictvím spánku, formou náhle myšlenky, nápadu ...

Až budete chtít místo opustit, požádejte svého anděla ať vás přenese zpátky do skutečného světa, poděkujte mu, všem kněžím, kněžkám, svému průvodci delfínovi. Uvědomte si jak důležité je propojení a splynutí s přírodou a jak důležitý/á jste vy osobně pro jeho ochranu.

« Úplňková meditace Návod na otevření svého já a uvědomění si podstatu našeho bytí »