Meditace

Latinské slovo medicus, které znamená „zcelit" nebo „léčit", je kořenem slov meditace a medikace - podávání léků. Meditace proto může být alternativou k medikaci a tato karta vám právě doporučuje tu první možnost. Mnohé studie dávají meditaci do souvislosti s dlouhověkostí a zásadním přínosem pro zdraví.

Meditace jednoduše znamená, abyste vědomé soustředili svoji mysl na nějakou poklidnou myšlenku nebo pozitivní úmysl. Můžete se účastnit meditačních kurzů, meditovat podle návodu na instruktážním DVD, nechat se provést meditací pomocí audiokazety nebo meditovat sami. Všechny formy jsou prospěšné a zdravé.

Možné konkrétní významy: Pozitivně smýšlejte o svém zdraví tak, že si budete opakovat příslušné afirmace • Učte se meditaci pod odborným vedením • V rámci své léčitelské praxe vyučujte meditaci, pište o ní nebo provázejte meditací druhé • Zúčastněte se léčebného meditačního setkání

Moje modlitba
Milý archanděli Rafaeli, prosím medituj společně se mnou a vědmou mysl a tělo, aby se soustředily na klid, zdraví a tělesnou i duševní pohodu.

« MasážModlitba funguje »