Knihy

Vaše životní poslání zahrnuje psaní, čtení, redigování nebo prodávání duchovně založených knih.

Tuto kartu jste si vytáhli, protože jste se ptali na poslání svého života. Vy víte, že k duchovním knihám máte hluboký vztah. Tato karta jen potvrzuje, že opravdu budete naplněni, když svou lásku ke knihám pozvednete na další stupeň. Jste si vědomi, co to znamená, protože jste snili o možnosti pohroužit se do dobrých knih.

Karta také říká, že odpověď naleznete v knihách. Proto věnujte pozornost knihám, které vám někdo doporučí, nebo knihám, které záhadně spadnou z poličky, protože vám přinášejí radu.

Tato karta je pro vás výzvou k tomu, abyste podnikli konkrétní krok směřující k naplnění svých snů souvisejících s knihami. Pokud toužíte napsat knihu, otevřít si knihkupectví nebo více číst, neváhejte. Andělé vám ve vašem úsilí pomohou, jak se dočtete níže.

JAK POSTUPOVAT

Archanděl Gabriel je „andělským poslem", který pomáhá spisovatelům, učitelům a ostatním lidem, kteří se podílejí na doručování duchovních poselství. V duchu nebo nahlas vyslovte: „Volám tě, archanděli Gabrieli. Dodej mi prosím odvahu a důvěru učinit další kroky v souvislosti s mou touhou týkající se knih /popište své sny Gabrielovi/. Děkuji ti za to, ze mě motivuješ a že mi pomáháš si věci zorganizovat tak, abych se každý den mohl/a věnovat touze svého srdce a umožnit tak svým snům, aby se uskutečnily v dokonalé božské formě a bez otálení."

« Karmické dvojče Korunní čakra »