Hvězda splněných přání

Něco si přej a očekávej to nejlepší.

Tady je tajemství šťastného života: Očekávejte to nejlepší. Protože život vám dává to, co očekáváte. Když se obáváte své budoucnosti, je možné, že se vaše obavy vyplní. Je mnohem lepší dívat se do budoucna s nadějí. K tomu vám může pomoci třeba to, že budete na obloze hledat hvězdy a přiřazovat k nim svá přání. Věřte, že se splní ale možná jinak nebo lépe, než čekáte. Vaše víra je tím „kouzlem", díky kterému se přání plní. Čím více věříte, tím lépe.

Požádejte Boha, anděly a jednorožce, aby vám pomohli vaší víru upevnit. Mohou vám pomoci vyléčit všechny dávné obavy nebo bolesti, aby bylo vaše srdce naplněno pouze láskou a štěstím. Nebojte se, že byste mohli být zklamaní a že se vaše přání nevyplní. Tento strach může znemožnit, aby se vaše přání naplnila!

Vyslovte tedy svá přání a věřte, že se splní. Zeptejte se svého srdce, po čem touží - dostanete to v nejpříhodnější chvíli a tím nejlepším možným způsobem. Nemusíte vědět, jak se vaše přání vyplní... stačí je umět zformulovat. Pak vám váš vnitřní hlas možná řekne, abyste podnikli určité kroky a pomohli tak k jeho uskutečnění. Vnitřní hlas k vám vždy vysílá pozitivní slova a pocity a je důležité, abyste jim naslouchali a mohli tak pomáhat sobě i druhým. Při formulování a naplňování vašich přání vám přejeme hodně radosti!

« Dovol si být jiný/áJednoduchost »