Doreen Virtue ukončila týdenní karetní výklady

Karetní výklad pro týden od 28.7. do 4.8.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 28. července do 4. srpna. Máme tu další měsíc! To je úžasné! Tento rok tak ubíhá! Doufám, že nezapomínáte své anděly žádat o pomoc s čímkoli.

Karetní výklad pro týden od 21. do 27.7.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 21. do 27. července. Dnes ke mně promluvily tyto karty, které jsme vytvořili společně s mým synem Charlesem Virtue, jehož s respektem a také po pravdě nazývám Králem indigových lidí.

Karetní výklad pro týden od 14. do 20.7.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 14. do 20. července. Miluji Matku Marii a vlastně jsem s ní duchovně hodně pracovala, když jsem na svých cestách navštěvovala kostely a katedrály, které jí byly zasvěcené.

Karetní výklad pro týden od 7. do 13.7.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 7. do 13. července. Být takto venku v přírodě mě inspiruje ke spojení se s anděly přírody, vílami. A tak dnes budeme pracovat s kartami Magická poselství víl, abychom si užili trochu kouzel a také přírodního prostředí.

Karetní výklad pro týden od 30.6. do 6.7.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 30. června do 6. července. Tady to máme! Vstupujeme do sedmého měsíce roku 2014! Jak se vám vůbec daří?

Karetní výklad pro týden od 23. do 29.6.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 23. do 29.června. Michael a já jsme stále na cestách s Precious (Doreenina malá fenka - pozn. překl.), a tak máme s sebou náš cestovní balíček karet - Andělských tarotových karet.

Karetní výklad pro týden od 16. do 22.6.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 16. do 22.června. Michael a já jsme na cestách a míříme do Baltimoru na kurz Certifikovaných vykladačů andělských karet a I Can Do It! (Já to dokážu!)

Karetní výklad pro týden od 9. do 15.6.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 9. do 15. června. Michael a já vyrážíme na východ do Austinu a pak také do Baltimoru, kde se podíváme na úžasné přístavy.

Karetní výklad pro týden od 2.6. do 8.6. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 2. do 8. června. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Magická poselství vil, i proto, že jsme momentálně tady venku a víly jsou strážnými anděly životního prostředí.
Zobrazit: 161-169 z celkem 169
začátek | « předchozí | následující » | konec