Damara

Rádce a ochránce dětí

Pomáhání a uzdravování dětí vám jde, stejně tak i poradenství. Využijte svých schopností k pomoci dětem.

Poselství Damary: Můžete být dobrotivým i razantním ochráncem zároveň. Moje pozorné soustředění se na harmonii v domácnostech vychází z mého přání, aby si děti uchovaly svůj dětský úžas a zvídavost. Jak jinak bychom mohli zajistit, že uvidí víly a budou s nimi rozmlouvat? Co jiného bychom mohli udělat pro to, aby dětem zůstal jejich uzdravující smích? Začněte se mnou radit dětem, a uvidíte, že tito úžasní malí tvorové podnítí i vaši vlastní představivost. Vaše nadšení a mladistvá duše si získávají u dětí respekt a pozornost. Přivedu vás k mladým lidem, kteří potřebují vaši pomoc.

Různé významy této karty: Najděte si čas na své vlastní děti anebo si s nimi od srdce promluvte • Najděte si povolání, které souvisí s pomocí dětem, nebo se v této oblasti staňte dobrovolníkem • Do vašeho života brzy vstoupí děti • Stanete se rodičem • Starejte se o vaše vnitřní dítě, hrajte si a smějte se •

O Damaře: Damara je keltská bohyně plodnosti, jejíž jméno znamená „laskavá". Damara pomáhá vnášet pohodu a harmonii do rodin a domácností. Pomáhá dětem uchovat si jejich dětskou nevinnost a víru. Damara vám ráda pomůže nalézt nejlepší způsob, jak pomoci dětem - vlastním i ostatním.

« Coventina Dana »