Bohyně

Vyjádřete svou božskou ženskou energii, přijměte její magickou intuici a vlastnosti, které vám dodají sílu.

Tato karta vypovídá o tom, že je vám zapotřebí posvátné ženské energie, která podněcuje intuici, dodává sílu a motivuje k uměleckému sebevyjádření. Možná trávíte příliš mnoho času přemýšlením nebo prací, které chybí tvořivost. Pokud tomu tak je, pak by pro vás měla být tato karta signálem, abyste své tělo rozhýbali v tanci a projevili intuitivní, tvůrčí a pečující stránky své osobnosti.

Andělé vás vyzývají, abyste si na pomoc se záležitostí, na kterou se ptáte, zavolali dobrotivé bohyně. Může to být Lakšmí, milovaná bohyně Hindů, která napomáhá hojnosti; Brigit, keltská bohyně léčitelství a odvahy; Panna Maria, Matka Boží, jež bdí nad našimi dětmi; Athéna, řecká bohyně moudrosti; egyptská bohyně Isis, která pomáhá ženám v péči o domov a rodinu; nebo kterákoli jiná z tisíců dalších důvěryhodných a posvátných bohyň.

JAK POSTUPOVAT

Každá žena v sobě má tři aspekty bohyně: Pannu /dítě v nás, někdy čisté, jindy odvážné či nebojácné/, Matku /která vyživuje a rozdává ze sebe/ a Matriarchu /která učí/. Muži v sobě mají podobné tři vnitřní aspekty: Chlapce, Otce a Patriarchu. Je důležité dát denně průchod každé z těchto stránek. To pomáhá udržovat rovnováhu mezi hravostí na jedné straně a prací a vztahy na straně druhé. Každý den věnujte čas tomu, abyste vyjádřili všechny tři aspekty, a všímejte si, jak máte nejen mnohem více energie, ale cítíte se také vyrovnanější.

« Archanděl Rafael Boží schránka »