Biopotraviny

Pokud se k vám dostala tato karta, jste jistě velmi citliví vůči chemickým látkám. Archanděl Rafael vám doporučuje jíst biopotraviny, abyste ze svého těla vyloučili škodlivé látky nebo snížili jejich množství. Zřejmé už k vám podobné pocity nebo myšlenky přišly a tato karta potvrzuje, že správné slyšíte Boží vedeni.

Přestože tyto přírodní produkty bývají dražší, jsou ve skutečnosti výhodnou investici do vašeho dlouhodobého zdraví. Studie prokazují, že potraviny z bioprodukce obsahují více vitaminů a minerálů. Podíváme-li se na to duchovním pohledem, biopotraviny se obvykle pěstují s láskou na malých místních farmách. Větší množství energie, kterého se vám dostane díky konzumaci jídel bez chemických látek, je hodnotným přínosem, který se vyplatí v mnoha směrech.

Možné konkrétní významy: Začněte pěstovat potraviny bez použití chemie • Je načase nahradit nezdravá a nekvalitní jídla hodnotnými potravinami • Používejte ekologické mycí a čisticí prostředky • Používejte pro osobní péči výrobky, které obsahují organicky pěstované složky /např. ženské potřeby, líčidla, šampóny apod/.

Moje modlitba
Milý archanděli Rafaeli, děkuji ti, že mě podporuješ v mém přání jíst a používat bioprodukty.

« Bezvýhradné štěstíBoží zásah »