Azeztulit

Azeztulit/Azeztulite

Barva: Bezbarvý, bílý

Vzhled: Čirý nebo matný kámen s rýhami, většinou malý

Vlastnosti: Vzácný, jasně zářivý krystal. Azeztulit je kamenem nového věku. Jeho mimořádně ryzí vibrace - jedny z nejjemnějších v celé nerostné říši - jsou naladěny na nejvyšší možné frekvence, které azeztulit snáší dolů na zem, aby zde pomáhal duchovnímu vývoji. Tento krystal rozšiřuje lidské vědomí. Jelikož zvyšuje lidské vibrace, pomáhá vám je vyzařovat a pozitivně jimi působit ve prospěch ostatních. Azeztulit nikdy nevyžaduje čištění a je stále nabitý energií. Pokud nejste zvyklí pracovat ve spojení s duchovní říší nebo na vyšších frekvencích, musíte s tímto krystalem zacházet velice opatrně. Vibrační posun, který kámen navozuje, má obrovskou sílu a může vést až k nepříjemným vedlejším účinkům, zvlášť pokud nejste s kamenem naprosto dokonale sladění. Dobrou přípravu může představovat předchozí práce s ametrínem nebo akvamarínem. Před prací s azeztulitem byste měli odstranit staré zažité vzorce myšlení a projít úplnou citovou očistou. Matná forma azeztulitu se vyznačuje slabšími vibracemi a může představovat vhodný startovní bod na cestě směřující k využití průhlednějších exemplářů těchto krystalů.

V duchovní rodině navozují vlastnosti azeztulitu okamžitě stav „vyprázdněné mysli". Vytvářejí ochrannou spirálu kolem fyzického těla a podněcují činnost kundalini které zásluhou krystalu stoupá páteří. Jedná se o kámen vizí a inspirací. Azeztulit otevírá třetí oko společně s korunní a vyšší korunní čakrou. Pod vlivem krystalu azeztulitu lidé dosahují vyšších duchovních úrovní. Kámen se naladí na duchovního průvodce budoucností, díky čemuž může pomáhat při rozhodování o významných věcech. Azeztulit aktivuje vzestupné body v dolní části páteře a ve středu břicha a současně pomáhá naladit mozek na vyšší vibrace při současném ukotvení ve fyzickém těle. Pokud kámen přiložíte na třetí oko, pomůže vám při pohledu do budoucnosti a předvídání.

Léčebné využití: Na tělesné úrovni krystal léčí rakovinu, buněčné poruchy a záněty. Pomáhá rovněž při chronických nemocech a obnovuje vůli. Většina léčivých účinků azeztulitu spočívá v jeho duchovních vibracích zajišťujících spojení čaker s vyšší realitou a způsobujících vibrační posun.

Umístění: Třetí oko, temeno hlavy nebo jinde podle potřeby.

« AventurínAzurit »