Andělské léčení

Světelná bublina

Tato metoda a léčení vám pomůže  pocítit jednotu s lidmi, vůči kterým chováte zášť a zlobu. Zavřete oči a několikrát se v klidu a zhluboka nadechněte a vydechněte. Uvolněte celé své tělo.

Zhroucení času

Někdy se bojíme někomu odpustit, protože jsme přesvědčení, že odpuštění je totéž jako říci "Já jsem se mýlil/a, a ty jsi měl/a pravdu". Jestliže připustíme, že jsme se mýlili, bojíme se, že poté musí následovat odplata.

Pět cest dovolávání se ochrany pro milované

Uvědomíte-li si sílu vaší mysli a vůle,  je důležité, aby byla spjatá s láskou a čistými úmysly. Až získáte více zkušeností ve vyvolávání andělů a v meditaci, vaše schopnost představit si anděly a jejich pojetí se budou postupně vylepšovat, dokud je jasně neuvidíte ve své mysli. 

Andělé Atlantidy

Zdraví lidského těla zrcadlí perspektivu člověka - což nazýváme duší nebo charakterem. Duch je vždy jasný, ale duše může klesat pod tíhou starostí a obav. Nedokáže pak plně odrážet božské světlo, takže se jeví potemnělá jako zaprášená žárovka. Vzývání andělů je ve skutečnosti volání po světle.

Andělský výklad barev

Necítíte-li se dobře, lehněte si a představujte si, že spočíváte na obláčku obklopeni spoustou andělů. Vizuálně nebo pocitově vní­mejte, jak andělé rukama pročesávají vaši auru a zbavují ji jakého­koli psychického odpadu. 

Andělské léčení "nemocí" světlem

Andělé a jejich láska Vám pomocí barevného světla pomohou vyléčit nemoci. Vizualizujte si určitou barvu své nemoci a nechte ji na sebe působit.
Alergie - zlatooranžová
Alkoholismus - růžová proti nedostatku odvahy, oranžová pro vitalituAnděl a had

Anděl a had - Caduceus. Lidské tělo tvoří had i anděl. Hlavou hada je prodloužená mícha, známá jako "krokodýlí mozek". Tělem hada je páteř a také propojení systému čaker.

Odpusťte těm, kteří vás opustili

Někdy se změní forma vztahu tak, že vás druhý opustí, nebo se s vámi bude stýkat daleko méně než dřív. Rostete a měníte se a lidé na to budou reagovat různě.


Přivolání andělů a archandělů

Vesmírná moci a sílo Země, Anděla Strážného teď přiveďte ke mně. Nechť křídla stříbrná nade mnou zvedá a zlobě nepřátel proniknout nedá. V lásce a v míru bez těžkých pout, chci Vesmírem tančit, vedle něj plout.

Očista energií

*  Posaďte se pohodlně na místě, kde vás nikdo nebude rušit.
*  Vyvolejte představu kořenů prorůstajících z chodidel dolů do země, které vás posilují.
*  Klidně dýchejte, abyste se uvolnili a cítili se přirozeně.

Zobrazit: 11-20 z celkem 24
začátek | « předchozí | následující » | konec