Ákášické čtení - záznamy duše


Ákáša je kronika minulých i současných životů, ve kterých může nalézt odpověď na své otázky každý z nás. Je to archiv vašich životů, všech myšlenek, slov a činů, záznamy prožitků vědomí a vzpomínek vaší duše. Jsou zde uchovány veškerá záznamy a zkušenosti. Pokud hledáte hlubší smysl a význam svého života, svou životní cestu, váš životní úkol či směr, nebo nevíte jak dál, v těchto záznamech je zapsáno vše, co se týče všech vašich minulých i současného života. Situace, které máme tendenci mnohdy vytěsnit a zapomenout, ale jsou pro další duchovní pokrok velmi důležité a je zapotřebí je opět otevřít a pochopit. Do svých Ákášických záznamů máme přístup všichni, je potřeba se vnitřně ztišit a naslouchat svým duchovním průvodcům, andělům, učitelům a mistrům. Můžete díky těmto záznamům dostat vedení a léčení pro nezpracované problémy, které vás trápí. Přináší klid a uvolnění těla, mysli i ducha.

Tyto záznamy a odpovědi na vaše otázky jsou mi předávány automatickým písmem. Lze jím objevit a nalézt příčinu vašich potíží v tomto životě. Zbavení se a léčení různých fobií v životě, strachů, duchovních příčin nemocí a pracovat na jejich uzdravení. Uvidíte souvislost mezi minulými a přítomným stavem, zákonu příčiny a následku. Proč si například hledáte stejné typy partnerů? Proč se neustále točíte v kruhu a nevíte proč tomu tak je? Proč se vám nedaří? Mnohdy jste složili nějaký slib, který vám nyní brání ve vašem štěstí, zdraví, lásce, hojnosti, kariéře...

"A Ježíš odkryl učedníkům význam skryté cesty a svatého dechu a světla, které nikdy neselhává.
Řekl jim vše o knize života, o knize Boží paměti, kde jsou zapsány všechny myšlenky a všechna slova lidí."

Ke čtení a náhledu do záznamů duše je zapotřebí váš souhlas, pište prosím rovnou, že souhlasíte, vaše celé jméno a úplné datum narození. Popište stručně na co se ptáte, co je vaším problémem a s čím potřebujete pomoci, děkuji.

Cena za vypracování automatického písma je 500,- – 800,- podle počtu stránek se zálohou 500,- /24,- eur předem za 1 stranu A4. Číslo účtu: 636351113/0800, do kolonky pro příjemce uvádějte prosím vždy celé své jméno, děkuji.
Po předběžné telefonické domluvě na telefonu 603 971 733, nebo emailu: hanka-andilci@seznam.cz

Těší se na vás Hanka