69. Dovolte, ať to přijde

Namísto abyste za uskutečnění svých tužeb s námahou bojovali, uvolněte se a dejte věcem možnost, aby za vámi přišly samy. Nemusíte se příliš namáhat, abyste našli, co hledáte. Stačí si jen jasně představit, že už jste dosáhli svého cíle, a věřit, že to, po čem toužíte, k vám přijde snadno a bez úsilí. Pak se už jen řiďte vedením, kterého se vám dostane.

Zapomeňte dnes na svůj starý přístup, jak uspokojit své potřeby. Buďte jako chytrý rybář, který používá správnou návnadu /v tomto případě vaše průzračně jasné myšlenky/, nahodí si do jezera /nahodit udici odpovídá odevzdání vašich tužeb Bohu/ a pak už jen trpělivě čeká, až přijde jeho odměna.

Určete, co konkrétně chcete, a uvědomte si, že dokud tu věc budete hledat, budete současně vysílat signál, že ji nemáte. Proto poděkujte vesmíru a buďte vděční za skutečnost, že vaše přání bylo splněno. Tento proces vám přinese uskutečnění vašeho přání, často způsobem, který předčí vaše očekávání.

Napište si podrobně, co si dnes přejete, a zakončete to poděkováním. Naplňte své srdce vděčností a radujte se z rychlé odpovědi, kterou bude vesmír reagovat na vaše přání.

Myšlenka pro tento den

Nechávám k sobě věci přijít. Vysílám svá přání, aby letěla přede mnou, a umožňuji tak, aby se ke mně vrátila ve zhmotněné podobě. Cítím vděk předtím i poté, co se má přání splnila.

« 68. Udělejte něco neobvyklého70. Zasaďte semínko »