352. Vezměte svůj rozvrh do svých rukou

Máte úžasné sny, ambice a cíle. My andělé jsme tady, abychom vám pomohli upravit váš rozvrh tak, abyste mohli začít na svých plánech pracovat.

Na uskutečnění svých ušlechtilých cílů nepotřebujete zase tak moc času. Většina z nich se realizuje po krůčcích. Svému cíli mů­žete věnovat třeba jen 30 minut denně, a i tak zaznamenáte velký pokrok.

Dejte pozor, aby vaše snahy a plány neblokovalo vaše ego ne­souvisejícími činnostmi jež označujeme jako „zdržovací taktiku". Jedná se o nevědomé vzorce, které vám brání pracovat na vašem poslání a realizaci vašich snů - běžným příkladem toho je návy­kové chování.

Pokud zjistíte, že takto sami sebe svádíte z cesty, zavolejte si na pomoc nás. Pomůžeme vám zaměřit se na malé krůčky, které jsou teď před vámi. Pak už jen stačí udělat, co jste si naplánovali, a takto vezmete život do svých rukou.

Myšlenka pro tento den

Beru do svých rukou svůj časový rozvrh a přistupuji s upřímností k motivaci, která stojí za mými činy. Soustředím se na skutečné touhy svého srdce s neutu­chajícím odhodláním uskutečnit své sny.

« 351. Naslouchejte svému vnitřnímu dítěti353. Buďte k sobě upřímní »