213. Važte si svých léčivých rukou

Vaše láskyplná energie proudí celým vašim tělem a můžete ji směrovat podle své vůle. Čakry na vašich rukou, ve vašem srdci a v třetím oku mohou tuto univerzální sílu vysílat, pokud se tak rozhodnete.

Dnes se my andělé zaměříme na vaše ruce, které obsahují více než deset velmi aktivních a citlivých bodů, které vnímají, posí­lají a přijímají energii. Když natáhnete ruce s dlaněmi otočenými vzhůru, pročistíme vaše čakry i zmíněné body a dodáme jim ještě větší sílu. Zhluboka přitom dýchejte.

Sledujte, co ve svých dlaních cítíte. Když budete chtít získat informace o nějakém prostoru, situacích, lidech a předmětech, dejte své ruce před sebe a důvěřujte svým vjemům. Přiložte své ruce na kteroukoli oblast svého těla a vysílejte do svého těla ho­jivou energii. Soustřeďte se na své pocity. Jestliže k tomu ucítíte vedení, můžete totéž provést i druhé osobě, zvířeti nebo rostlině.

Čím více si budete uvědomovat energie, které vaše ruce vysílají a přijímají, tím mocněji bude léčení proudit oběma směry.

Myšlenka pro tento den

Mé ruce léčí. Ve chvílích, kdy do nich a z nich proudí ener­gie, si dobře uvědomuji všechny vjemy. Miluji své ruce.

« 212. Říkejte slova, která léčí214. Važte si svého srdce, které umí léčit »