184. Ciťte se milováni

Láska je všudypřítomná, což znamená, že je všude kolem vás i ve vašem nitru. Láska jste vy - je to vaše Božské dědictví a ustrojení.

Možná jste zažili bolestivý vztah, který zapříčinil vaši nedůvěru v lásku. Začali jste si ji spojovat s bolestí a došli jste k závěru, že láska není bezpečná. Snížili jste svou vnímavost vůči lásce na minimum v přesvědčení, že vás to ochrání před dalším utrpením. My andělé vám můžeme pomoci vaše srdce uzdravit, abyste mohli znovu milovat. Jsme neustále po vašem boku. Proto nás můžete kdykoli požádat, abychom zvýšili energii vašich interakcí s ostatními. Budeme vaše vztahy usměrňovat tak, aby vám pomohly se cítit v bezpečí a pod ochranou.

Je nemožné zcela zablokovat vnímání lásky. Životní silou vaší duše je právě láska. Čím více ji cítíte, tím více života cítíte ve svých žilách.

Myšlenka pro tento den

Je pro mě bezpečné cítit, že mě někdo miluje. Žádám své anděly, aby vedli mé vztahy tak, že ke mně budou přitahovány osoby na vysokém stupni lidství. Všichni se ke mně nyní chovají s úctou, protože mám opravdové přátele, k nimž cítím velkou náklonnost.

« 183. Důvěřujte185. Nechte to být »