Štědrost

Svatý Mikuláš z Myry

Tato karta vás vyzývá, abyste začali rozdávat svůj čas, peníze, podporu či materiální pomoc. Štědrost vám pomůže k uvědomění, jak bohatí jste, a zprostředkuje vám pocit hojnosti, který automaticky přitáhne do vašeho života větší prosperitu.

Čím více dáváte, tím více se vám dostává. Dávejte s radostí a nic za to neočekávejte. Pokuste se být naprosto nezávislí na reakci těch, které obdarováváte.

Svatý Mikuláš říká, že když člověk dává z upřímné lásky, je mu odměnou pocit hlubokého štěstí. Dovolte vesmíru, aby vás překvapil, až vám bude chtít vaší štědrost oplatit.

Legendární štědrost Svatého Mikuláše mu vysloužila známou přezdívku "Santa Claus", a stal se tak svatým ochráncem dětí a všech potřebných. Jeden z nejznámějších příběhů, které o něm kolují, vypráví o tom, jak zachránil tři dívky, od kterých chtěl jejich otec, aby šly vydělávat prostitucí, aby tak pomohly chudé rodině. Když dívky spaly, hodil do jejich ložnice Mikuláš tři pytle zlata, a tak je zachránil. Svatý Mikuláš také napomáhá při převýchově zlodějů na spořádané občany a pomáhá těm, kteří byli neprávem uvězněni. Zavolejte si ho na pomoc, aby vám poskytl inspiraci a pomohl vám s výše zmíněnými potížemi a ukázal vám, kam a komu věnovat dary.

« Stres Uzdravení »