Bez kofeinu

Vytáhli jste si tuto kartu, protože kofein v kávě, čaji, kole či čokoládě zhoršuje zdravotní stav, na který jste se ptali. Konzumace této látky u vás může zvyšovat pocit úzkosti, což následně vytváří tělesné toxiny vyvolané tímto stresem. Neklid vám také možná brání v tom, abyste se cítili šťastní, v bezpečí a ve spojení se svým tělem.

Pokud jste vy /nebo osoba, na kterou se ptáte/ závislí na kofeinu, archanděl Rafael vám dokáže pomoci odstranit nebo zmírnit touhu po něm. Opakujte následující modlitbu, abyste k sobě povolali jeho božskou léčivou moc.

Možné konkrétní významy: Vylučte ze své stravy kofein nebo snižte jeho množství • Provádějte relaxační techniky, jako je meditace, jóga nebo masáže • Všimněte si svého napětí před požitím kofeinu a po něm a buďte k sobě upřímní, co se týče neklidu vyvolaného kofeinem • Vězte, že Bůh je zdrojem veškeré energie, kterou potřebujete

Moje modlitba
Milý archanděli Rafaeli, prosím, abys přeťal pouta, která mě pojí s kofeinem, abych si mohl/a vážit přirozeného rytmu energie svého těla bez chemických látek.

« Ano!Bezvýhradné štěstí »